Çukur 27.bölüm kıyafetleri

Güneşli bir istanbul gününden herkese merhaba, Çukur 27.bölüm kıyafetleri ve markaları ile bu hafta da her hafta olduğu gibi sizlerleyiz. Dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz yada beğendiğiniz kıyafet modellerini bizlere yorum bölümünden ulaştırabilir, sevdiğiniz kıyafetlerin araştırılması için bizlere sorularınızı yine yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Sizlerin isteklerini ilk sıraya alarak yaptığımız araştırmalarda ilk olarak sevilen kıyafetlerin markaları araştırılıp yazımıza dahil edilecektir. Bu nedenle istediğiniz kıyafetleri bize ulaştırmanız, sonuca varmanız için oldukça önemli bir durumdur. Bulamadığımız tüm kıyafetlerin sponsor dışı yada sezon sonu tükenmiş ürünlerden olması dolayısı ile paylaşılmadığını birdaha belirtmek isterim. Dizinin bu akşam ki yeni bölümünün hemen ardından istediğiniz kıyafetleri sırasıyla araştırıp yazımıza diğer yeni bölüme kadar dahil etmeye devam edeceğiz. Bu nedenle yeni bölüme kadar bu bölümün kıyafetlerini incelemenizde fayda var.

Çukur 27.bölümde Neler Olacak ?

Çukur, uçurumun eşiğine doğru sürükleniyordur. Koçovalılar ile Vartolu arasındaki mücadele artık İdris Koçovalı ile Vartolu arasında yaşanmaktadır. Vartolu, Çukur’u ele geçirmek için hamleler yaparken asıl büyük darbeyi İdris Koçovalı’dan alır. İdris, Saadet’i evlendirmeye kararlıdır ve mahallenin kalbinde herkesi düğüne davet eder.

 

Bu sırada Yamaç, bir yanda Vartolu ile babası arasındaki mücadelede dengeyi sağlamaya çalışırken, öteki yanda Sena ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışır. Ancak sırlar, aşıklar arasındaki mesafeyi daha da açacaktır. Emrah, Nazım ve Vartolu ile iş birliği yapmaya yeşil ışık yakan Selim’in ise Çukur’u nasıl bir fırtınaya sürükleyeceği soluksuz beklenecek.

Çukur 27.bölüm 30 Nisan kıyafetleri
Çukur kıyafetleri ile alakalı tüm merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarını bizlere yorum bölümünden ulaştırabilir, sevdiğiniz modellerin markalarına sitemiz sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetleri araştırmalarımızda öncelilik vererek ilk olarak sizlerin merak ettiği kıyafetleri öncelikli yayınlamaya ve dizinin diğer yeni bölümüne kadar kıyafetleri eklemeye devam edeceğiz. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere, şık kalın.
Dilerseniz Çukur 28.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

20 Comments on “Çukur 27.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhabalar tamamın 27 bölümde giydiği uzun kaban nereden bulabilirim acaba ben Paris’te yaşıyorum markası nedir acaba ?

  2. 26. Bölümde Yamaç Emrah ile terzide konuştuğu sırada taktığı gözlüğün markası model numarası nedir?
    bilgi verir misiniz ?

  3. Son bölümde senanın üzerindeki siyah pantolonu ve beyaz tişörtü nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir