Çukur 30.bölüm kıyafetleri

Merhaba sevgili Çukur dizisi severleri, Çukur 30. bölüm kıyafetleri merakla beklenirken siz değerli okurlarımız için araştırmalarımız her daim sürmekte ve her an yeni bir dizi kıyafeti eklenmektedir.  Büyük merak ve ilgiyle beklenen Çukur dizisi kıyafetleri, oyuncuları ve konusuyla daha ilk günden ilgi odağı olmayı başardı! Severek izlenen dizinin bu hafta ki yeni bölümünde yine çok konuşulacak birçok markadan birçok kıyafet modeli sergilendi. Özellikle Çukur Yamaç kıyafetleri konusunda fazlaca sevildiği için, dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli için daha özel parçalar seçilip daha çeşitli modellerde tasarımlar yapılıyor ve her bölümde özenle sergileniyor.

Çukur 30.bölümde Neler Olacak ?

Soğuk hava deposunda kapana kısılan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa, yaşam savaşı verir. Tansiyonun yükseldiği bu anlarda yaşanan beklenmedik bir gelişme kurtulmalarını sağlar. Yaşadıkları tehlikeyi atlatan Yamaç’ın aklı Sena’da kalır. Emrah’ın tehdidi altında olan Ezgi’nin uyguladığı tedavi, Sena’yı gittikçe kötüleştirir. Bu sırada İdris ve Vartolu’nun kahvede rehin alınması gerilimi artırır. Vartolu’nun sürpriz hamlesi, ikili arasındaki buzların eridiğini düşündürürken hapishanede yaşanan beklenmedik gelişmeler ise asıl fırtınanın yeni kopacağının sinyallerini verir. ‘Çukur’un yeni bölümünde taşlar yerinden oynarken, adrenalin de giderek artacak.

Çukur 30.bölüm 21 Mayıs Kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Çukur kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Çukur 30.bölüm Sena kombin Vero Moda‘dan.


Çukur 30.bölüm Emrah komser’in giydiği takım Efor’dan.


Çukur 30.bölüm Vartolu’nun giydiği takım elbise Cengiz Han Baybars‘dan.


Çukur 30.bölüm Vartolu’nun giydiği takım Altınyıldız Classics‘den.
Dilerseniz Çukur 31.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

6 Comments on “Çukur 30.bölüm kıyafetleri”

  1. 44. bölümde yamacın giydigi siyah kaban, yakası ve ceplerinde beyaz çizgi olan, markası ne acaba. Şimdiden tesekkurler

  2. 26. Bölümde Yamaç Emrah ile terzide konuştuğu sırada taktığı gözlüğün markası model numarası nedir?
    bilgi verir misiniz ? Lütfenn artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir