Çukur 34.bölüm kıyafetleri

Merhaba değerli dizikiyafeti takipçileri,  heyecanla beklediğiniz Çukur 34.bölüm kıyafetleri ile karşınızdayız. Çukur dizisi yepyeni sezonuyla kaldığı yerden 34.bölümüyle devam ediyor. Aynı zamanda Çukur dizisinin 34.bölüm kıyafetlerinin markalarını siz değerli takipçilerimiz için araştırmaya ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde merak ettiğiniz kıyafetler için yorum bölümünde istekte bulunabilir,  eski bölümlerle alakalı kıyafetlere ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

Çukur oyuncularından Yamaç,Sena,Vartolu ve daha nice oyuncuların merak ettiğiniz kıyafetlerini tereddütsüz yorum bölümünde sorabilirsiniz. Dizi yayınlandıkça bu yazının devamında kıyafetleri bulabilirsiniz. Ara sıra sayfayı yenilemeyi unutmayın.

Çukur’un 34. Bölümünde neler olacak?

Çeto ve Mahsun’un liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak.Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak.
Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.


İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Şimdilik kendinize iyi bakın.Şık kalın…


Sena’nın dizideki kombinleri ilk görselde ki kot elbise Bslfashion 
Bot Elleturkiye
Çanta Stradivarius
2. görseldeki zımba detaylı tişört ise Twistturkiye
Dilerseniz Çukur 35.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

31 Comments on “Çukur 34.bölüm kıyafetleri”

  1. 2. Sezon 6. bölüm Celasun’un giydiyi deri ceketin markası nedir lütfen yardımcı olıurmusunuz…

  2. abes olucak ama, 1. sezon 6. bölüm
    füme rengi uzun bi kot ceket giymişti yamaç, celasunla kavga sahnesinde gözüküyo bir türlü bulamadım, yardımcı olun bi lütfen

  3. Meraba 34 uncu bolum yamcin giydiyi botun markasi birde yamacin siyah paltosunun markasini soylermisiniz lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir