Çukur 46.bölüm kıyafetleri

Herkese merhaba ara ara eklediğimiz Çukur dizisinin bu hafta 46.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. En çok merak edilen Ünlü erkek oyuncuların kıyafetlerini sitemizde bulamıyorsanız dahi İnstagram adresimizden her bölüm kıyafetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle erkek oyuncuları takip ediyor ve kıyafetlerini merak ediyorsanız ki Çukur dizisinde kullanılan kıyafetler için birçok mail amkatayız. Çukurun tüm kıyafet markalar için İnstagram adresi (Tıklayın) @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz. Gelelim çukurun bu akşam yayınlanan tüm kıyafetlerine ve markalarına istediğiniz tüm kıyafetler için yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Dizinin Styling sorumlusu Nehir İnce  en beğenilen kombinlere imza atmaya devam ediyorken, bizlere verdiği desteklerden dolayı kendisine buradan da teşekkürlerimizi sunmak istiyorum.  Erkek kombinlerinin bu kadar beğenilip istek almasının en kök nedeni sevgili Nehir İnce olsa gerek, başarılarının devamını dileyip Çukur dizisinin bu akşam yayınlanacak olan tüm modellerin markalarını sizlere sunmak istiyorum.

Çukur 46.bölüm 10 Aralık Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi günü saat 20.00’da Show Tv’de buluşalım. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalıp bizlere isteklerinizi ulaştırmayı unutmayın.


Çukur dizisinde Sena’nın giydiği kaban NoiTriko hırka Sateen Elbise Koton


Çukur dizisinde Vartolu’nun giydiği hırka Loft’dan.


Çukur dizisinde Ersoy Ve Çeto^’nun giydiği takım elbiseler Efor’dan.


Çukur dizisinde Yamacın giydiği kaban Boyner sitesinde People By Fabrika markasından.


Çukur’da Cumali’nin giydiği kaban Efor’dan.


Çukur dizisinde Sena’nın giydiği pantolon ve kazak Mango kazak fiyatı 200tl


Çukur dizisinde Ersoy giydiği kaban Cengiz Han Baybars


Çukur Akşın hırka LC Waikiki Karaca’nın kombini Koton Sena kazak Sateen


Çukur’da Cumali’nin giydiği takım Altınyıldız Classics

8 Comments on “Çukur 46.bölüm kıyafetleri”

  1. 2. sezon 19. bölüm de Sena ile Deren Koçava’lıların evine girdiğinde senanın montu çıkardıktan sonraki üzerindeki uzun hırkayı nereden bulabilirim

  2. 11 şubat da yayınlanan Çukur dizisinde Sena’nin giymiş olduğu hırkanın markası nedir acaba..?

  3. 2sezon 12 bolumdeki. Yamaçin giydigi siyah kazak alti sari olan. Hangi marka. Bu kazagin aynisini can yamanda dizide giydigi dikkatimi cekti.

  4. 2 sezon 12 nci bölüm yamacın üstünde olduğu kazak tarzında alta sarı çizgi olan ney olduğu ve markasını verirseniz Size minetar olurum saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir