Çukur 71.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Çukur 71.bölüm kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmak için yine buralardayız. Dizinin yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin marka bilgilerini sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. Araştırmalarımız en çok sorulan kıyafetler öne alınarak yapılmaya devam etmektedir. Gelelim bu akşamın kısa özetine ve bir kaç sahnede bulunan kıyafetleri sizlere ulaştırmaya. Devamı için bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Akın ve Timsah’ın saldırısında bilmediği gizemli biri kurtarırken onun öldüğünü sanan Azer bu kez diğer Koçovalıların sonunu getirmek için harekete geçecektir. Hapis bulunan Koçovalıların bu saldırılarda nasıl baş edip ayakta kalacakları merak edilirken Vartolu’ya beklemediği bir yerden yardım gelecek.
Aliço’nun geçmişindeki acılı anıları seyirciyi ekran başına kilitlerken, Aliço Yamaç’a ulaşmaya çalışacak. Yamaç’ın beklenmedik ziyaretler yapması, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek. Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın yapacağı hamleler soluksuz beklenecek heyecan dolu bir bölüm den sizlere iyi seyirler diliyorum.

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide giyilen merak ettiğiniz kıyafetleri ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.

Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği mont için TIKLAYIN

Çukur dizisinde Efsun’un giydiği ceket elbise Balmain. Takılar Bendis.

Çukur dizisinde Makbule’nin giydiği sabahlık Lovemaybody.

7 Comments on “Çukur 71.bölüm Kıyafetleri”

  1. Azer’in giydiği siyah t-shirt’ü yelek ve ceket’in ve taktığı kolye’nin markası nedir?

  2. Merhaba 71. Bölümde edasının babanlesiyle birlikteyken bunalım girmiş olduğu sahnede leoparlı bir eşofman üstü giymişti rica etsem markasını yayınlarmısınız

  3. 71 bölümde yamaç ile selim hapisanede konuşurken yamacın giydiği kıyafetler hangi markanındır.. Özellikle üst kapşon kıyafetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir