Çukur 74.bölüm Kıyafetleri

Selamlar.. Çukur 74.bölüm kıyafetlerinde beğendiğiniz kıyafet  ve markalarını sizler için eklemeye çalışacağız. Dizinin yeni bölümlerinde giyilen kıyafet ve markalarını sizler için araştırıp bulmaya devam ediyor olacağız. Bu haftada dizi oldukça merak ediliyor. Dizi yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizide giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. Ayrıca dizi yayınlanırken kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Oldukça izlenen dizi bu haftada yeni bölümde ki yeni konusu ile izleyici ile buluşuyor. Yamaç yine beklemediği olaylarla karşı karşıya kalacak.
Bu durum üzere Koçovalılara sürpriz misafir getirecek. Kardeşlerini kurtarmak pahasına her şey yapacaktır. Azer ve Karaca arasında yaşanacaklar heyecanla bekleyen izleyici ile buluşacak. Şimdiden iyi seyirler dilerim.

Çukur dizisinde giyilen ve beğenip  merak ettiğiniz kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Sizler için araştırıp ekliyor olacağız ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Dizi yayınlandıktan sonra hemen paylaşımlarımız olacak ve bizde burada olacağız ve paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Çukur dizisinde Akın’ın giydiği Ceket için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Damla ’ nın giydiği Trençkot Oxxo.


Çukur dizisinde Ayşe ’ nin giydiği Elbise Adil Işık.


Çukur dizisinde Sultan ’ nın giydiği Gömlek Ekolonline.

12 Comments on “Çukur 74.bölüm Kıyafetleri”

  1. 74.bölümde akın koçovalının üzerinde trençkot tarzı bir cekrt vardı peki onun markası nedir acaba söyler misiniz her yerde aradım bulamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir