Çukur 77.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar, Çukur 77.bölüm Kıyafetleri ve markaları ile birlikteyiz. Dizinin yeni bölümünde kullanılan kıyafetlerin markalarını sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Efsun’un müdahale olması sonucuyla Yamaç ve Azer kapışmalarına kısa bir ara vermek durumunda kalacaklar. Akın kendini eski müttefiklerine kabul ettirmek için elinden geleni yapacaktır.
Bu haftada yeni bölüm izleyici ile bir araya gelecektir. Herkese iyi seyirler.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği Kaban için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Azer ‘in giydiği Kaban için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Nehir’ in giydiği Ceket Ltbjeans.


Çukur dizisinde Damla’ nın giydiği Kaban Oxxo, Gömlek Ekolonline.


Çukur dizisinde Efsun’ un giydiği Ceket Koton.


Çukur dizisinde Efsun’ un giydiği Bluz Adil Işık.


Çukur dizisinde Makbule’ nin giydiği Kazak Lovemybody.


Çukur dizisinde Nehir’ in giydiği Kaban Ekolonline.

4 Comments on “Çukur 77.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba 77. Bölüm barda kavga ettikten sonra dışarıya çıkınca yamaçın giydiği gri palto ne marka acaba bir türlü öğrenemedim yardımcı olursanız sevinirim 🙏 teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir