Çukur 84.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhaba. Çukur 84.bölüm kıyafetleri ve markaları ile birlikteliğimiz tüm hızı ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde kullanılan kıyafetlerin markalarını sizler için buradan ekleme yapacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak  sizler ulaşabilirsiniz.

Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merak konusu. Yamaç’tan önce davranan Azer herkesi şoke eder. Koçovalılar yeni düşmanlarıyla karşı karşıya kalıp onunla baş etmenin yolunu ararlar.
Bir taraftan da Karaca ‘yı Azer’in evinden almaya çalışırlar.  Karaca’nın Cumali’nin karşısında durduğu anlar nefesleri kesecek. Türkiye’ye dönmeye çalışırken babasının katilini öğrenen Vartolu ‘nun tepkisi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 


Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği Kaban; için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Çagatay ‘ın giydiği Ceket için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Ayşe ‘nin giydiği Kombin Ekolonline.


Çukur dizisinde Ayşe ‘nin giydiği Palto Koton.


Çukur dizisinde Ayşe ‘nin giydiği Elbise Ekolonline.


Çukur dizisinde Akın ‘nın giydiği Takım Baggimen.


Çukur dizisinde Çagatay ‘ın giydiği Kaban Damat.


Çukur dizisinde Karaca ‘nın giydiği Kazak Koton.


Çukur dizisinde Sultan ‘nın giydiği Yelek Koton.


Çukur dizisinde Vartolu ‘nun giydiği Kombin Cengizhan Baybars.


Çukur dizisinde Vartolu ‘nun giydiği Kombin Cengizhan Baybars.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir