Çukur 88.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhaba. Çukur 88.bölüm kıyafetleri ve markaları devam ediyor. Bu hafta da dizide kullanılan kıyafetlerin markalarını sizler için araştırıp buradan ekleme yapacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak  sizler ulaşabilirsiniz.

Selim ve Cumali ile bir araya gelen Yamaç, onlarla büyük bir yüzleşme yaşayacaktır. Koçovalı kardeşler bu sırada Çağatay ’ın adamlarından da kurtulmaya çalışacaklar.
Emmi ’nin yaşam mücadelesi vermesi mahalleyi derinden etkiler. Bu zaman zarfında Çağatay Çukur ’a karşı hamlesini en beklenmedik zamanda yapar. Yamaç yine ona hazırlanan olaylarla karşı karşıya kalacak.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 


Çukur dizisinde Efsun ‘un giydiği Bluz Mango.


Çukur dizisinde Nehir ‘in giydiği Bluz Denizbutik, Mont Oxxo.


Çukur dizisinde Efsun ‘un giydiği Sabahlık Dor Atelier.


Çukur dizisinde Nehir ‘in giydiği Pantolon Mango, Mont Denizbutik.


Çukur dizisinde Vartolu ‘nun giydiği Takım Cengizhan Baybars.

2 Comments on “Çukur 88.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir