Çukur 90.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhaba. Çukur 90.bölüm kıyafetleri ve markalarını sizler için araştırıp buradan ekleme yapacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak  sizler ulaşabilirsiniz.

Yamaç, Çağatay ’ın hamlelerinden dolayı iyice çıkmaza giren Çukur ’u bir araya getirmek için Cumali ve Selim ’i de yanına alarak mahalleye gelirler.
Cumali ’nin Çağatay ’a giden yolda gözünü kararttığı bölümde de silahlar gerilim dolu anlarla sahneye çıkacak.  Yamaç, kardeşlerinin bir şeyler sakladığından iyice şüphelenir.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 


Çukur dizisinde Sultan ‘ın giydiği Elbise Koton.


Çukur dizisinde Akın ‘ın giydiği Mont Koton.


Çukur dizisinde Cumali ‘nin giydiği Kaban Baggi.


Çukur dizisinde Sultan ‘ın giydiği Elbise Koton.


Çukur dizisinde Karaca ‘nın giydiği Gömlek Ekol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir