Çukur kıyafetleri 20.bölüm

Çukur dizisi kıyafetlerini sunduğumuz sitemizde bu hafta Çukur 20.bölüm kıyafetleri ve modelleri ile sizlerleyiz. Büyük buluşmanın yaşandığı bu bölümlerde dizi de çok fazla kıyafet modeli kullanılmasa da sevilen kıyafetler az da olsa beğenilip araştırılıyor. Bizlerde sizler için sevdiğiniz kıyafetlerin markalarını her hafta düzenli olarak sunmaya ve sizlere ilk olarak www.dizikiyafeti.com farklı ile sunmaya devam ediyoruz. Dizinin bu akşam Show Tv ekranlarında 20:00’da yayınlanacak olan yeni bölümünde ki tüm kıyafet modellerinin markalarını dizi yayınlandıktan sonra her hafta olduğu gibi Çukur kıyafetleri kategorisinde son bölüm kıyafetlerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sizler dizi de her hafta olduğu gibi beğendiğiniz kıyafet modellerini ulaştırmaya ve merak ettiklerinizi yorum bölümünden sormaya devam ediyorsunuz. Ve bizlerde sevdiğiniz yada beğendiğiniz kıyafetleri sizler için araştırıp markalarını sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Sezon boyunca yayınlanan tüm dizilerin model, marka ve fiyat bilgilerini sitemizin ilgili dizinin bölümünden kolaylıkla bulabilir, beğendiğiniz modelleri kendiniz için satın alabilirsiniz.

Son dönemlerin modası haline gelen ve kimsenin dikkatinden kaçmayan modelleri dizilerde sergilemek modanın yönünü belirler derecede arttı. Bu nedenle artık markalar dizilerde kıyafetlerine daha çok yer vererek hali hazırda yayınlanan tüm dizilere sponsor olma yolunda emin adımlarla yürümektedirler. Dizilerde kıyafetleri yayınlanan markaların satışlarında yüksek oranlarda çıkışlar görülmektedir. Tabi bu oranlar ilgili dizinin izlenip izlenmemesi ile de doğru orantıda ilerlemektedir.

Sizlerde herhangi bir markaya sahip iseniz ve henüz isminizi duyurma aşamasındaysanız, yapmanız gereken tek şey diziler de kıyafetlerinizin yayınlanmasını sağlamak olacaktır. Bu tür sponsorluklar kıyafetlerinizin daha fazla ölçüde satılmasında hemde markanızın tanıtılması açısından büyük yararlar sağlayacaktır. Dizilerde sizlerinde kıyafetleri yayınlansın ve markanız herkes tarafından duyulsun bilinsin istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşıp sevdiğiniz yada dizilerde yayınlanmasını istediğiniz modelleriniz ve markanız ile birlikte ilgili diziye sponsor olmak.

Bu kadar detaydan sonra gelin isterseniz dizinin bu akşam yayınlanacak olan kısa özetine kısaca bir değinelim. İdris’in, “Bayramlarda gelirsin, elimi öpersin; belki saçını okşarım. Yok ben kalacağım diyorsan, kral olmak istersen sana oğlum demem!” sözleriyle kararı oğlu Salih’e bıraktı. Çukur’a gelen Vartolu’nun, İdris Koçovalı’ya meydan okudu. Vartolu çocukluğunu İdris’e anlatıyor.

Yamaç’ın “Beyler ava çıkıyoruz, büyük av. Ateş yakacak malzeme alın yanınıza!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda Yamaç’a meydan okuyan Baykal’ı, Nazım durdurmak istiyor. Aliço’nun korkuyla “Gidelim buradan, iyi değil burası!” sözleri Aliço ve Hale tehlike altında mı dedirtirken, Sena gözyaşları içinde annesine onu neden sevmediğini soruyor. Baykal’ın yaptıklarını hazmedemeyen Yamaç’ın öfke patlaması yaşadığı gerilim dolu anlar heyecanı yükseltiyor.

Çukur 20.bölüm 12 Mart kıyafetleri
Biliyorsunuz ki Çukur kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.


Çukur 20.bölüm Sena, Dilan Çiçek Deniz”in bu akşam ki bölümde giydiği elbise Forever New Türkiye fiyatı ise 400 TL


Çukur 20.bölüm Sena, Dilan Çiçek Deniz”in bu akşam ki bölümde giydiği elbise Forever New Türkiye


Çukur 20.bölüm Yamaç (Ara Bulut İynemli) giydiği botlar Derimod


Çukur 20.bölüm karaca kazak ve hırka Koton markasından.


Çukur 20.bölüm Emrah deri ceket Derimod, gözlükler Tomford
Dilerseniz Çukur 21. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

13 Comments on “Çukur kıyafetleri 20.bölüm”

 1. Merhaba baykalin 13 ve 11
  Bölüm giydiği kirmizi ve sari şeritli gömlek ve pantolon
  Bulabilirmisiniz
  Ve 20 bölüm deki giydiği siyah ceket gömlek ve pantolon nereden
  Ve en son bölümlerde giydiği siyah circirli palto

 2. 19 mart 21. Bölümde Sena karakterinin giydiği kamuflaj trençkot hangi markanın ürünü cevap verebilir misiniz lütfen

 3. Merhabalar 17.bölümdeki Emrah amirin bilekliği Bershka da
  ”Örgülü bilezik seti ” aratıp bulabilirsiniz.
  Fiyatı : 35,95 TL

 4. Vartolunun dizinin sonunda giydigi takım elbisenin markasi nedir nerden alabiliriz ne zamandır bunu arıyorum bulun artık lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir