Çukur Sponsorları

İlgiyle izlenen dizilerden bir tanesi olan Çukur sponsorları en çok aranan diziler arasında yerini almış durumda. Çukur da giyilen kıyafetler dizinin hayran kitlesinin olduğu kadar  her geçen gün farklı kitlelerinde dikkatini çekmeyi başarıyor. Dizi de en çok merak edilen ise Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı) kıyafet sponsorları ve Dilan Çiçek Deniz (Sena) kıyafet sponsorları ilk başta yerlerini alıyor.  Aynı zamanda Vartolu kıyafet sponsoru ve diğer oyuncuların giydiği kıyafet sponsorları da oldukça merak ediliyor. Fakat Çukur dizisi yeni bir dizi olduğu için kıyafet sponsorları biraz kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz.

Çukur dizisine sponsor olmayıp da kullanılan bir çok kıyafet modeli var.  Çukur kıyafetlerini her eklediğim bölümde markalar tarafından açıklanmayan bir çok kıyafet modeli muallakta kalıyor ve dizinin izleyicileri tarafından oldukça merak ediliyor. Bazı kıyafetlerin markalarını açıklanmakta biraz zorlanıyor olsak da Çukur dizisi kıyafetleri ile alakalı tüm marka ve fiyat bölümlerini her hafta Pazartesi günü Tv’de yayınlanmadan hemen önce sizlere sunmaya çalışıyoruz. Takip edenlerimiz çok iyi bilirler ki dizi de giyilen bir çok kıyafet modellerini kendi çabalarımızla araştırıp günlerce araştırdıktan sonra sizlere sunuyor ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. peki çukur dizisi kıyafetleri nereden, çukur dizi sponsorları ? Sorularınızın cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday Çukur dizisi Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi büyük oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? Hepsi ve daha fazlası için her Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur yeni bölümlerinde!

Peki bu iddialı yapımda kullanılan çukur dizi kıyafet markaları nereden, çukur dizi sponsorları, çukur sponsor, çukur vartolu sponsor, çukur sena sponsor, çukur kıyafet sponsorları ve daha bir çok detayı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

       
Çukur dizisinde kullanılan makyaj ürünleri  Mac markasına ait makyaj malzemeleridir. Çukur dizisinde kullanılan cilt bakım ürünleri Bioderma markasına ait ürünlerdir.


Çukur dizisinde kullanılan takı sponsoru Benis takı ürünleridir.


Çukur Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçavalı) kıyafet sponsorları

Çukur Dilan Çiçek Deniz (Sena) kıyafet sponsor

Ayrıca tüm oyuncuların kıyafetleri de bu markaların koleksiyonlarından kullanılmaktadır.
Dilerseniz Çukur tüm bölüm kıyafetleri modellerini, fiyatlarını ve markalarını buradan inceleyebilirsiniz. TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir