Doğduğun Ev Kaderindir 6.bölüm Kıyafetleri

Selamlar, Doğduğun Ev Kaderindir 6.bölüm Kıyafetleri ve markaları ile dizi kaldığı yerden heyecan dolu bölümü ile devam ediyor. Sizde beğeni ile izlenen dizinin kıyafetlerinde merak ettiğiniz varsa yorum bölümünden sorabilirsiniz. Yeni bölümünde kullanılan kıyafetlerin markalarını buradan paylaşmaya devam ediyor olacağız. Sizlerde dizi de beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Zeynep ve Mehdi ilişkilerini devam etmek üzere yeni adımlar atarlar. Kibrit ile yeni başlangıç yapmaları ev halkı için pekte hoş karşılanmaz.
Bu olay üzerine evde kopan gürültü ve bunlara şahit olan denetleme müdürü işleri daha da zora sokacak. Olayların büyümesi bazı gerçeklerin gün yüzüne çıkmasına neden olacak mı?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden Zeynep ‘in giydiği Etek için TIKLAYIN 


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden Zeynep ‘in giydiği Ceket Pull and Bear. Alternatifler için TIKLAYIN 

2 Comments on “Doğduğun Ev Kaderindir 6.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir