Dolunay 25.bölüm kıyafetleri

Pazar günlerinin sevilen dizilerinden biri olan Dolunay kıyafetleri 25. bölüm marka ve fiyatları her hafta yeni bölümde olduğu gibi bu hafta da ilk olarak sitemizde açıklanıyor.  Dolunay dizi kıyafetleri satın almak için yapmanız gereken tek şey ilgili görselin altındaki markanın sitesini yada sosyal medya adresini ziyaret etmektir. İlgili marka sizlere istediğiniz kıyafetler ile alakalı tüm detayları ve fiyatı sunacak ve isterseniz aynı kıyafeti sizler için satışa sunabilecektir.

Dolunayın bu akşam ki yeni bölümün de Ferit, düğümü çözmeye çalışıyor ve olduğu durumdan aydınlığa doğru ilerliyor.
Mahkeme Nazlı ve Ferit’i evlilik terapisine yönlendirir. Bu süreç her şeyi yoluna koymak için Nazlı’ya zaman kazandırsa da Ferit onu zorlamaktadır. Net bir cevap almak için çabaladıkça aklı ve duyguları iyice karışan Ferit bu düğümü çözmeye çalışır. Nazlı Ferit ve Bulut için çabalarken Hakan da Ferit’i köşeye sıkıştıracak hamleler planlamaktadır. hepsi ve daha fazlası için yapmanız gereken tek şey her pazar olduğu gibi bu pazarda ekranlarınızın başında olmak. Dolunay, yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’da Star Tv’de!

Bu haftanın dolunay dizisi kıyafetleri ile alakalı merak edilecek olan modelleri ise, Nazlı kaban markası, nazlının gri eteği, nazlının gri eteği nazlının siyah botları ve daha birçok kıyafet markası merak ediliyor olacak. Bu bölümde Feritin giydiği gri palto, kaban markası ve Ferit takım elbise ve saati ön plana çıkacak gibi görünüyor. Bu nedenle bu söylediğim kıyafetlerin markasını henüz dizi yayınlanmamışken Dizikiyafeti.com farkı ile sizlerle paylaşıyorum.

Paylaştığım tüm kıyafetleri dolunayın diğer yeni bölümüne kadar güncelliyor, bir çok kıyafet modeli ve markası eklemeye devam ediyorum. Bu nedenle merak ettiğiniz herhangi bir kıyafet markası yazımızda yoksa bile ara sıra kontrol etmenizde fayda var. Yazımız da olmayan kıyafet modelleri yada markaları içinse yorum bölümünden istekte bulunabilir, istediğiniz marka ve modelleri bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarını araştırıp en hızlı şekilde sizlere sunmaya çalışıyorum.

Dolunay 25.Bölüm  24 Aralık Kıyafetleri


Dolunay 25.bölüm  Nazlının kıyafetleri ;
Dolunay 25.bölüm Nazlının kazağı : Stradivarius
Dolunay 25.bölüm Nazlı gri mini etek : Zara


Dolunay 25.bölüm Nazlı kolye : Anar Güzel
Dolunay 25.bölüm Nazlı bot : Hotiç


Dolunay 25.bölüm Nazlı siyah beyaz kazak : Zara
Dolunay 25.bölüm Nazlı siyah mini etek : Bcbg Max
Dolunay 25.bölüm Nazlı kolları tüylü kaban, palto : Adil Işık
Dolunay 25.bölüm Nazlı uzun kolye : Anar Güzel
Dolunay 25.bölüm Nazlı siyah bot  : Hotiç


Dolunay 25.bölüm Nazlı tayt : Penti
Dolunay 25.bölüm Nazlı Sweatshirt : Adil Işık


Dolunay 25.bölüm Ferit kıyafetleri ;
Dolunay 25.bölüm Feritin takımı : Ds Damat
Dolunay 25.bölüm Feritin saati : Nacar Watches
Dolunay 25.bölüm Feritin ayakkabıları : Hotiç


Dolunay 25.bölüm Feritin saati : Nacar Watches


Dolunay 25.bölüm Deniz kazak : Mavi
Dolunay 25.bölüm Deniz pantolon, jean : Mavi
Dolunay 25.bölüm Deniz bot : Derimod


Dolunay 25.bölüm Pelinin çantası : Pinkylola Design


Dolunay 25.bölüm Manami siyah el çantası : Pinkylola Design


Dolunay 25.bölüm Leman beyaz topuklu ayakkabı : Lolas Heels


Dolunay 25.bölüm Asumanın sırt çantası : Pinkylola Design
Dilerseniz Dolunay Dizisi 26.bölüm Kıyafetleri ve tüm YENİ eski bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

12 Comments on “Dolunay 25.bölüm kıyafetleri”

    1. Henüz bulduklarım bunlar hislerimveben, buldukça eklemeye devam ediyorum, ara sıra kontrol edip takipte kalabilirsin.

    1. Merhaba kıyafetin altında hangi marka yazıyorsa odur. Stokta kalmamış olabilir. Dizi kıyafetleri markaları açıklanır açıklanmaz stoklarda tükeniyor. Markaların bilgileri dizi sponsorlarindan birebir alınmaktadır kesinlikle yanlış olma ihtimali yoktur. Lütfen bilinçsiz yorumlardan kaçının!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir