Dolunay 26. Son bölüm kıyafetleri

Dolunay final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanırken, sizler için dolunay 26. bölüm kıyafetleri ve markalarını derledik. Dolunay dizisi baş rollerinde oynayan Can Yaman (Ferit) ve Özge Gürel’in (Nazlı) dizinin aşk hikayesi ele alınıyordu. Çeşitli olaylarla başlayan ve hala devam eden bir aşkın öyküsü olan dizinin bu haftaki son bölümü ile final yapıyor. Reytinglerden istediği sonucu alamayan dolunay dizisi yapımcı tarafından sonlandırıldı.

Son bölümü geçtiğimiz pazar günü yayınlanan dizi de Ferit ve Nazlı aşklarına sarılıyor…
Ferit ve Nazlı atlattıkları badirelerden sonra aşklarına sarılırlar. Yaşananlardan sonra herkes duygularında daha cesur olacaktır. Yeni yıl hazırlıkları tam gaz devam ederken kahramanlarımızı son bir sürpriz beklemektedir. Hepsi ve daha fazlası için Dolunayın final bölümünü sakın kaçırmayın.

Her dizi de olduğu gibi Dolunay dizisinde de yılbaşı konsepti bu bölümde yerini alıyor. Dolunay Nazlı kıyafetleri ve ferit kıyafetleriyle alakalı tüm detayları yazımızın devamında bulabilir, istediğiniz kıyafet modelinin markasına ve fiyatına ulaşabilirsiniz. Dolunay dizisinde emeği geçen herkesi saygıyla selamlıyor ve yeni işlerde buluşmak dileğiyle tüm set ekibine ve oyunculara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz.

Dolunay Final bölümü kıyafetleri


Dolunay 26. bölüm Nazlı sweatshirt Stradivarius fiyatı 100 TL
Dolunay 26. bölüm Nazlı fular Urban Outfitters


Dolunay 26. bölüm Alya elbise : Raisa & Vanessa fiyatı 350 TL indirimde


Dolunay 26. bölüm Nazlı pantolon Mavi


Dolunay 26. bölüm Ferit kazak ve jean pantolon Mavi
Dolunay 26. bölüm Feritin botları : Derimod
Dilerseniz Dolunay Dizisi Tüm Bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir