Erkenci Kuş 12.bölüm kıyafetleri

Yayınlandığı günden beri büyük ilgi toplayan Erkenci Kuş 12.bölüm kıyafetleri ile sizlerle birlikteyiz. Star Tv’nin gözde dizilerinden biri olan Erkenci Kuş dizisi artık salı akşamları yerine cumartesi akşamları ekranlarda olacak. Hafta sonu böylesine güzel bir dizinin olması da ayrı bir motive edici tabi ki. Erkenci Kuş dizisi ile birlikte bizlerde cumartesi akşamları dizide giyilen kıyafetleri yazımızın devamında sizlerle paylaşmış olacağız.

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ile alakalı tüm detayları sitemizde bulabilir, yeni yayınlanacak olan tüm kıyafetlerine her hafta düzenli olarak www.dizikiyafeti.com sitemizde bulabilirsiniz.  Paylaşacağımız kıyafetler bir sonraki bölüme kadar güncelleniyor olacaktır. Bu yazımızın devamında istediğiniz kıyafetleri bulabilirsiniz.

Erkenci Kuş 12.bölümde neler olacak?

Albatros’un Can olduğunu anlayan Sanem artık gerçek hayatın da masal gibi yaşanabileceğine inanıyor. Aşkla havalara uçuyor.Can, Polen’in doğum günü partisinden hızla çıkıp Sanem’in yanına gidiyor.

Osman’nın yıldızı gittikçe yükseliyor; operadaki organik içecek markasının fotoğraf çekimlerinin baş kahramanı tabii ki Osman… Sette Deren ve Aylin’in savaşı sürüyor, Zebercet’se kıskançlığından yine yerinde duramıyor.

Erkenci Kuş 12.bölüm 22 Eylül Cumartesi kıyafetleri
Dizi ile alakalı istediğiniz ve merak ettiğiniz tüm kıyafetler için bize yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler buralarda istediğiniz kıyafetleri araştırmak ve bulmak için sizleri bekliyor olacağız. Cumartesi günü saat 20.00’da görüşmek üzere.Hoşça kalın.


Erkenci Kuş 12.bölüm’de Sanem’in giydiği elbise Viola&vesper


Sanem’in giydiği elbise Hm fiyatı 90₺(2.gorsel) ve ilk görseldeki alternatif Thelatestthing fiyatı 275₺

Erkenci Kuş 13.bölüm kıyafetleri ve tüm ESKİ YENİ bölüm kıyafet marka ve fiyatları için Tıklayın.

14 Comments on “Erkenci Kuş 12.bölüm kıyafetleri”

  1. 10.BÖLÜM SANEMİN GİYDİĞİ KIRMIZI GÖMLEK
    12.BÖLÜM SANEMİN GİYDİĞİ KARELİ EKOSE GÖMLEK

    MARKALARI NEDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir