Erkenci Kuş 13.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan merhabalar…Siz değerli takipçilerimiz tarafından en beğenilen ve kıyafetleri en çok sorulan dizi Erkenci Kuş 13.bölüm kıyafetleri ile yeniden sizlerleyiz. Hemen sizlere hatırlatacak çok önemli bir konum var: Takip ettiğiniz Erkenci Kuş gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Sizler için yoğun araştırmalardayız yani. Bizler sizler için çalışmaktan çok memnunuz.

Yine geldik cumartesi akşamları evlerimize konuk olan muhteşem dizimize. Ne güzel öyle işimizi gücümüzü erkenden halledip oturuyoruz ekran başına. Ee sarıyor tabi bizi. Aman diyeyim dizi dizi dolaşırken sevdiklerinizi de ihmal etmeyin. Her şeyden önce onlar gelmeli dimi?

Erkenci Kuş’un gözde çifti Sanem ve Can ne de yakışıyorlar öyle! Gözlerimizi onlardan ve kıyafetlerinden alamıyoruz. Dizi ilk yayınlandığından beri beğendiğiniz kıyafetleri sizlerle buluşturuyoruz. Erkenci Kuş kıyafetleri ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Şöyle de bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere: Dizinin yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Burada sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Erkenci Kuş 13.Bölüm’de Neler Olacak?

Aylin’in ajansa pasladığı müşteri Ovido Otomotiv’le devir teslim zamanı geldi çattı. Yeni çekilecek otomobil reklamının senaryosunu halktan biri yazacak. Sosyal medya kampanyası tam gaz gidiyor ancak geri dönüşler çok da iç açıcı değil. En sonunda Konya’dan Erkenci Kuş rumuzlu kişinin senaryosu seçiliyor. Acaba bu Erkenci Kuş kim?
Mahallede Osman’ın oynadığı Orgatte içecek reklamı için özel gösterim düzenleniyor. Alkışlar, tebrikler… Muzaffer kıskançlığından delirmesin de ne yapsın? Yeni hedefi oyuncu olmak! Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya bile dayanamazken aralarındaki “savaşın” galibi kim olabilir?

Erkenci Kuş 13.Bölüm 29 Eylül Cumartesi Kıyafetleri
Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar sürekli kıyafet eklediğimizi de unutmayın.Cumartesi akşamı görüşmek dileğiyle…Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça kalın….


Deren’in dizide giydiği gömlek Bwstudiodesigns


Aylin’in dizide giydiği ceket Zara-Fiyatı 400₺


Polenin giydiği tulum Zara fiyatı 200₺


Sanem’in giydiği bot Elleshoes Fiyatı 400₺ -etek Lidyana
Erkenci Kuş 14. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

7 Comments on “Erkenci Kuş 13.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhabalar, ben Erkenci Kuş dizisinde Osman karakterinin 13. bölümde giydiği gömleğin markasını soracaktım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir