Erkenci Kuş 14.Bölüm Kıyafetleri

Sevgili dizikiyafeti takipçileri merhaba!Yine, yeni ve yeniden karşınızdayız. Bu hafta Erkenci Kuş 14.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. Hemen sizlere hatırlatacak şahane bir konum var : Takip ettiğiniz Erkenci Kuş gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi sitemizde daha yoğunluklu kıyafet üzerine çalışıyoruz. Ama hiç üzülmeyin. İnstagram adresimizde kıyafet gibi çanta, aksesuar, ayakkabı, saat, gözlük ve daha nicesine ulaşabilirsiniz.

Bu hafta Demet Özdemir hakkında ne dedikodular döndü ama. Çoğunuzun haberi olmuştur. Çene operayonu olmuş diye sosyal medyada duyuruldukça duyuruldu. Hayır yani olmuşsa olmuş. Kadınlar ya da erkekler fark etmez kendilerini nasıl mutlu, güzel hissediyorsa öyle yaparlar. Bize düşen hayırlı olsun demektir. Bazı şeylerin çok abartılmıyor mu sizce de?

Demet Özdemir çok güzel ve sempatik bir oyuncu. Gülümsemesi de ona çok yakışıyor. Dizide de tek tek parçalarla çok şık giydiriliyor. Dizi ilk yayınlandığından beri beğendiğiniz kıyafetleri sizlerle buluşturuyoruz. Erkenci Kuş kıyafetleri ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Erkenci Kuş 14.Bölüm’de Neler Olacak?

Mahallede reklam çekimi var, senaryoyu Sanem yazdı, yönetmen Can. Mevkıbe ve Nihat, set yemeklerini bu defa evlerinin bahçesinde servis etmeye hazırlanıyorlar. Ceycey ve Ayhan mahalleliyi mekan kullanımı için ikna etmekte pek zorlanmıyor taa ki Çakal İhsan ortaya çıkana kadar.
Mevkıbeler, bakkalın borcunun tamamının ödendiğini öğrendi, acaba Sanem bu durumu nasıl açıklayacak?
Can ve Sanem, birlikteliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken yaklaşmakta olan Aylin tehlikesini fark edebilecekler mi? Can ve Sanem’in tutkusu dünyayı bile yakabilir, şimdi kavuşmuşken onları durdurabilmek mümkün mü?”

Erkenci Kuş 14.Bölüm 6 Ekim Cumartesi Kıyafetleri
Evet, sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şöyle de bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere: Dizinin yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Burada sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın….


Aylin’in dizide giydiği ceket İpekyol Fiyatı 155₺


Sanem’in giydiği sweatshirt Şebnem Günay Fiyatı 290₺


Sanem’in giydiği bluz Oscarmorrisco Fiyatı 410₺
Bot Elleshoes Fiyatı 400₺
Etek Lidyana


Leyla’nın tulumu Peoplebyfabrika fiyatı 70₺
Erkenci Kuş 15. bölüm kıyafetleri ve tüm  ESKİ-YENİ bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir