Erkenci Kuş 15.Bölüm Kıyafetleri

Sevgili dizikiyafeti takipçileri merhaba! Erkenci Kuş’la sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu hafta Erkenci Kuş 15.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Erkenci Kuş gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlere oraya da bekleriz.

Geçen hafta bizleri adeta zamanda yolculuğa seksenlere götüren dizi bakalım bu hafta moda konusunda nasıl seyir edecek? Dizi rengarenk kıyafetler ön plana çıkıyor. Biz moda takipçilerinin de gözü gönlü açılıyor doğrusu. Demet Özdemir olsun Öznur Serçeler olsun Tuğçe Kumral olsun hepsi özenle giydiriliyor. Ama dizi de tabi kadın oyuncuların yanı sıra Can Yaman’ın stili harika. Kıyafetleri, trençkotları bir yana taktığı kolyelerde her erkeğe yakışacak cinsten değil. Ama tabi yakışıklı oyuncumuza bir hayli yakışıyor.

Erkenci Kuş 15.Bölüm’de Neler Olacak?

Sanem’in taktığı nişan yüzüğünü Aylin’in çantasında gören Can, şoka giriyor ve Sanem’i soru yağmuruna tutuyor.
Nihat’la Mevkıbe’nin evlilik yıldönümleri. İkisi de birbirlerinden gizli, diğerine tatlı bir sürpriz peşinde koşuyor. Ceycey’e ise memleketinden bir sürpriz var… Aylin’le Deren’in savaşı, ajanstan taşıp lunaparkta son buluyor.
Sanem, Can’ın sürpriziyle kendini lunaparkta dönme dolabın tepesinde, sevdiği adamın kollarında buluyor. Ancak o gecenin sonunda Sanem’i de Can’ı da kötü bir sürpriz bekliyor… Sanem’in başına hiç tahmin etmediği bir şey gelmek üzere…”

Erkenci Kuş 15.Bölüm 13 Ekim Cumartesi Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Sanem’in giydiği elbise Trendyol Fiyatı 80₺
Sanem’in giydiği hırka Lidyana Fiyatı 95₺


Leyla’nın tulumu Peoplebyfabrika fiyatı 70₺


Sanem’in giydiği elbise Trendyol Fiyatı 100₺


Sanem’in giydiği gömlek Hm Fiyatı 129₺


Aylin’in giydiği ceket Beymen  Fiyatı 995₺
Bluz Zara 
Etek Stradivarius 
Fular İo.des
Erkenci Kuş 16. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

 

11 Comments on “Erkenci Kuş 15.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba lütfen olumsuzda olsa cevap verin. Ben haftalardır sanemin hastane sahnesindeki gri uzun yeleği arıyorum. Yıl dönümünde yüzük yutmuştu annesi o bölüm sanırım 15. Bölüm

  2. Sanem’in 15. Bölümdeki giydiği elbiseyi nerdeyse bir saattir trendyolda arıyorum ama bulamıyorum. Doğru bileğiydi yazdığınızdan eminmisiniz?

    1. merhaba, eğer yan tarafı yırtmaçlı olan elbiseden bahsediyorsanız trendyoldan Örme Elbise Tofaw19lo0014 şu kodla arayabilirsiniz. Yalnız elbisenin haki rengi kalmamış,lacivert stoklarda var.

  3. Merhabalar erkenci kuş 15. Bölüm babalarına alınan kol düğmesi nereden ve fiyatı nedir paylaşır mısınız acaba? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir