Erkenci Kuş 16.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili dizikiyafeti takipçileri! Bir cumartesi akşamlarımızı neşelendiren dizinin kıyafetleri ile sizler karşısında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu hafta Erkenci Kuş 16.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Erkenci Kuş gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlere oraya da bekleriz.

Can ve Sanem dizide çok yakışıyorlar doğrusu. Kıyafetlerine gelince de hani Sanem normal gelirli birine göre daha pahalı giydiriliyor. Dizi ya sonuçta… Ama bunu da göz ardı etmeseler daha bir gerçekçi olur sanki. Can zaten bu zamanın getirdiği modaya en iyi şekilde uyanlardan. Zaten boy pos maşallah yani.

Erkenci Kuş 16.Bölüm’de Neler Olacak?

“Sanem’in “Bugüne kadar benimle ilgili bildiğin her şey yalan” demesinden sonra Can’ın kalbini ne yumuşatabilir? Aralarındaki bağın gücü test ediliyor artık.
Emre’nin büyük müşteri YRT Holding’i bağlamak için verdiği rüşvet, ajansı saplandığı maddi bataktan kurtaracak mı yoksa daha da dibe mi çekecek?
Mahalle Sanem’le ilgili dedikodularla çalkalanırken, Nihat ve Mevkıbe’nin tavrı ne olacak?
Can’ın keskin çizgilerini, Sanem’in dürüstlüğü kırabilir mi?”
İtiraf, geçmişte yaptığımız hataların affını sağlar mı?

Erkenci Kuş 16.Bölüm 20 Ekim Cumartesi Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Leyla’nin giydiği etek koton Fiyatı 55₺


Lale’nin giydiği Gömlek Zara
Ayakkabı Mango


Sanem’in giydiği yağmurluk Lidyana Fiyatı 220₺


Sanem’in kullandığı Çanta raraatelier 
Ceket h6byhazalozman Fiyatı 1250₺


Sanem’in giydiği Kazak lidyana Fiyatı 54₺ (Ozzy Eteği Pileli Pudra Kazak yazarak bulabilirsiniz)


Sanem’in giydiği Pantolon Trendyolmilla Fiyatı 80₺


Ayhan’ın giydiği salopet markası Ekatekstil fiyatı:100₺
Erkenci Kuş 17. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Erkenci Kuş 16.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir