Erkenci Kuş 17.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili dizikiyafeti takipçileri! Bir cumartesi akşamlarımızı neşelendiren dizinin kıyafetleri ile sizler karşısında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu hafta Erkenci Kuş 17.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Erkenci Kuş gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlere oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Havalarda iyice soğudu ve etkisini fazlasıyla gösteriyor artık. Havaların soğumasıyla da dizilerde artık triko, mont tarzlarını daha çok görmeye başlayacağız. Sanem’in, Can’ın üstünde görmeye başladık bile. Tam böyle kışlıklarımızı çıkaracağımız beğenip beğenmediklerimizi ayıklayacağımız bir zamandayız. Böyle bir zamanda hele hava soğukken dışarı çıkıp alışveriş yapmak işkence gibi.

Tam da burada işte dizilerde beğendiğiniz kıyafetleri sıcacık evinizde elinizde kahve ile almak daha da keyifli. Hem size dizide kıyafetin mankenliğini yapan oyuncular da var. Görüyorsunuz, beğeniyorsunuz, araştırıp buluyorsunuz ve alıyorsunuz. İşte o araştırma kısmında hiç yorulmayın.O işi biz sizler için yapıyoruz. Sitemizde istediğiniz kıyafeti şıp diye bulabilirsiniz.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Erkenci kuş 17.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Erkenci Kuş 17.Bölüm’de Neler Olacak?

Ortaklık belgelerini ele geçiren Sanem , her şeyi Can’a anlatması için Emre’ye süre verir. Buna yanaşmayan Emre’nin Sanem’le ilgili başka planları vardır. Bu planlardan haberi olmayan Sanem zor durumda kalır ve Can’la arası daha da açılır. Bu arada Sanem’in doğum günü olduğunu öğrenen Aylin harekete geçer . Doğum gününde Sanem’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Erkenci Kuş 17.Bölüm 27 Ekim Cumartesi Kıyafetleri
Eee malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Cumartesi günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Sanem’in giydiği Elbise raisavanessa Fiyatı 500₺


Leyla’nın giydiği Elbise lady__estrella Fiyatı 1550₺


Leyla’nın giydiği Elbise lady__estrella Fiyatı 1100₺


Sanem’in giydiği Elbise trendyol Fiyatı 110₺


Leyla’nın giydiği elbise Mango


Deren giydiği Ceket bslfashion
Çanta pinkyloladesign
Çizme lolas_heels


Sanem’in giydiği Elbise trendyol Fiyatı 70₺


Hırka Lidyana Fiyatı 85₺
Elbise Trendyol Fiyatı 110₺


Leyla’nın giydiği Hırka Gethit Fiyatı 90₺
Erkenci Kuş 18. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Erkenci Kuş 17.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir