Erkenci Kuş 22.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar, Erkenci Kuş 22.bölüm kıyafetleri ile artık daha dolu dolu ve daha çok merak edilen kıyafetleri ile yazılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İstediğiniz her dizi ile alakalı kıyafetlerin markalarını ister eski bölümle alakalı olsun ister yeni bölümle alakalı tüm bilgilere ilgili dizinin kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da dizinin yeni bölüm kıyafetlerini ilk olarak sitemizden hızlı ve akıcı bir şekilde daha düzenli yayınlamaya devam ediyor olacağız. Takip ettiğiniz Erkenci Kuş gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz.

Bir dergi röportajı için spor salonunda bir araya gelecek olan Ceyda ve Can’ı baş başa bırakmamaya kararlı olan Sanem, Ayhan’la birlikte salonda geçici olarak çalışmaya başlar. Öte yandan Emre’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya kararlı olan Sanem ve Ceycey Emre’yi izlemeye başlarlar…

Aylin’le buluşacağını duyunca hemen takibe alırlar. Sanem bu sefer amacına ulaşabilecek midir? Bu arada lansman için tüm hazırlıklar tamamdır. Başarılı geçecek olan geceyi bozmak için Aylin yine iş başındadır. Ama bu sefer sonuç hiç de istediği gibi olmaz.

Erkenci Kuş 22.Bölüm 30 Kasım Cumartesi Kıyafetleri
Erkenci Kuş Sanem kıyafetleri çok ilgi gördüğü için bu ürünleri sitemizde yayınlar yayınlamaz ilgili marka’nın online sitesinde çoktan tükenmiş oluyor. Bu nedenle kıyafetlerin marka ve fiyatlarndan ilk olarak sizler haberdar olmak istiyorsanız  sitemizi ve instagram adresimizi sürekli kontrol etmeniz gerekecek. Malumunuz dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya, en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz.

Bulamadıklarımız yada sonradan denk geldiğimiz tüm kıyafetleri ise dizinin yeni bölümüne kadar araştırıp yazımıza dahil etmeye devam ediyoruz. Bu nedenle yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.  Cumartesi akşamı diziden hemen sonra buralarda markaları sunmak ve isteklerinizi almak üzere görüşmek dileğiyle, sevgiler.


Sanemin erkenci kuş dizisinde giydiği etek ve kazak Twist ceket ise Yargıcı şapka Pull and Bear’dan.


Güliz’in giydiği gece kıyafeti ise Barrus London


Erkenci kuş dizisinde Leyla’nın giydiği takım İpekyol’dan.


Sanemin giydiği spor kombinin tamamı Adidas’dan.


Ceycey’in giydiği kazak Mavi’den. Erkenci kuş dizisinde erkek kıyafetlerini merak edenler için kardeş sayfamız @unluerkekkiyafetleri takip edebilirsiniz.


Erkenci kuş dizisinde Gamze Gömlek ve şort Zara kemer İpekyol çanta Mango


Sanemin çok sorulan elbisesi DOUZE STUDIO elbiseyi daha önce Sıla’da bir konserinde tercih etmiş.


Leylanın giydiği elbise Züleyha Kuru imzalı.
Erkenci Kuş 22. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

2 Comments on “Erkenci Kuş 22.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir