Erkenci Kuş 26.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci kuş 26 bölüm kıyafetleri ve markalarını araştırmak ve sizlere sunmak üzere bu haftada sizlerleyiz. Dizinin ilk bölümlerinden itibaren giyilen tüm kıyafet markalarını ilgili bölümden kolaylıkla bulabilirsiniz. Diziler arasında açık ara farkla merak edilen kıyafet markaları arasında yerini alan Erkenci Kuş dizisi her hafta izleyici kitlesini arttırmakla kalmıyor en fazla istek alan kıyafetlerin başında yer almayı başarıyor.  Özellikle Demet Özdemir dizide ki karakteri ile Sanem kıyafetleri yoğun isteklerle mercek altına alınmaya devam ediyor. Tabi Sanem’in olduğu kadar Deren’in ve Leyla’nın kıyafetleri de en fazla sorulan kıyafetlerin başında yer almaya devam ediyor.

Bu akşam dizi yayınlandıktan hemen sonra kıyafetleri eklemeye ve yeni bölüme kadar güncellemeye devam edeceğiz. Yani istediğiniz kıyafet markaları için yazımızı yeni bölüme kadar kontrol edebilir ve istediğiniz tüm kıyafetlerin markalarına dizikiyafeti farkı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Can, Fabbri’nin şikayeti üzerine gözaltına alınır. Sanem, Can’ın düştüğü bu durumdan kendini sorumlu tutar ve onu kurtarmak için Fabbri’ye kokusunu verir. İstediğini alan Fabbri, şikayetini geri çeker ve hisselerini de Aylin’e devreder. Bu arada mahalleyi ziyarete gelen gizemli bir kadın ortalığı birbirine katar. Sanem mahallede tartıştığı bu kadınla Can’ın evinde tekrar karşılaşacaktır. Acaba bu kadın kimdir?

Erkenci Kuş 26.Bölüm 29 Aralık Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli takip etmeyi unutmayın. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…
Erkenci Kuş 27. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

13 Comments on “Erkenci Kuş 26.Bölüm Kıyafetleri”

  1. 26. Bölüm de Sanem’in giydiği morlu-kırmızılı etek-ceket takım elbisenin markası nedir?

  2. Merhaba
    Sanem’in giydiği 26. Bölümde haki yeşil turuncu yazılı yağmurluk hangi markaya ait ve beyaz botlar ☺️

  3. Sahilde Canla birlikte balık tutan Sanem’in gözlüğünün markası ? Ne güzel şeydi o ya ..

  4. Son partıde sanemın gıydıgı kadıfe parlament mavısı tek omuzlu yırtmaclı elbısenın markası nedır ? Nerde bulunanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir