Erkenci Kuş 27.Bölüm Kıyafetleri

Herkese selam, erkenci kuş 27.bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları sunmak üzere üç haftalık uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyiz.  Dizinin yeni bölümüne dair tüm kıyafet marka bilgileri ilk olarak sayfamızda yayınlanacaktır. Yorum bölümünden istenen kıyafetler ve bulamadığımız tüm markaları yeni bölüme kadar güncellemeye ve her dizide olduğu gibi erkenci kuş dizisinde de her gün yeni bir marka eklemeye devam ediyoruz. Tüm merak ettiğiniz kıyafetler için sürekli olarak sitemizi incelemenizi ve instagram sayfamızdan bizleri takip etmeyi sakın unutmayın. Gelelim dizinin bu akşam merakla beklenen yeni bölümünde giyilen kıyafet markalarından önce kısa özetine.

Sanem, Can’a yalan söylediği için vicdanıyla hesaplaşıyor.
Hüma’nın, Can’ın annesi olduğunu öğrenen Sanem şoka girer ve annesiyle kötü bir şekilde tanıştıklarını Can’a açıklamaya çalışır. Yıllar sonra annesini bir anda karşısında gören Can ise allak bullak olmuştur, mümkün olduğunca Hüma’dan uzak durmaya çalışır ve dağ evinde kalmaya başlar. Emre de annesinin dönüşüne çok şaşırmıştır, Can’a bu konuda destek olur. Can bir yandan hayatta tek sevdiği ve güvendiği kadına bir an önce evlilik teklifi etmek için hazırlıklara başlar. Tüm olanlardan habersiz Sanem ise, Can’a yalan söylediği için vicdanıyla hesaplaşmakta ve ona gerçekleri söylemek için fırsat kollamaktadır…

Erkenci Kuş 27.Bölüm 26 Ocak Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli takip etmeyi unutmayın. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Twist fiyatı 460tl


CeyCey’in giydiği gömlek Mudo’dan. Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği peluş Pull And Bear


Deren’in erkenci kuş dizisinde giydiği üst FINEAPPLE’den.


Can’ın erkenci kuş dizisinde giydiği Kazak Efor Jean Levis Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Manera studio


Hüma’nınerkenci kuş dizisinde giydiği palto Tosato Furs


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği ceket Pull and Bear etek Que kemer ve gömlek Mango takılar Miray Gürani


Hüma’nınerkenci kuş dizisinde giydiği palto Rabia Kurşun fiyatı 2950tl


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği ceket Twist fiyatı 270tl


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Adil Işık


Can’ın erkenci kuş dizisinde giydiği mont Efor Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Ceyda’nın erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Mango’dan.


Ceyda’nın erkenci kuş dizisinde giydiği bluz Odds Design
Erkenci Kuş 28. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Erkenci Kuş 27.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Sanem’in Can’a Çay Getirme Sahnesinde Sanem’in Belindeki Yeşil Çantanın Marka ve Model Öğrenme İmkanım Varmı Acaba ?

  2. Sanem’in Can’a Çay Getirme Sahnesinde Sanem’in Belindeki Yeşil Çantanın Marka ve Model Öğrenme İmkanım Varmı Acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir