Erkenci Kuş 28.Bölüm Kıyafetleri

Selam, bu hafta yazımız için biraz geç kalmış olsak da 1 gün arayla kıyafetleri sizlere ulaştırmaya devam ediyorum. Erkenci Kuş 28.Bölüm Kıyafetleri ve marka bilgilerinin tamamını yazımızda bulabilirsiniz. Sevilen dizinin bu bölümü birbirinden çok sorulan kıyafetler ile doldu taştı. Özellikle Sanem’in giydiği kırmızı karpuz kol elbise en çok sorulan kıyafetler arasındaydı. Kıyafetlerin bulduğum markaları birazdan sizlere aktarmış olacağım. Bulamadığım kıyafetler için lütfen yazımızı yeni bölüme kadar kontrol edip bizleri henüz bölüm yayınlanıyorken kıyafet paylaşımı yaptımız İnstagram adresimizden takip etmeyi unutmayın.

Can ve Ceyda’nın barda birlikte olduğunu öğrenen Sanem, kıskançlık krizine giriyor.

Can ve Ceyda’nın barda birlikte olduğunu öğrenen Sanem’i uyku tutmaz. Birlikte dağ evine gideceklerini düşünüp yola çıkar.. Bir kenarda gizlenen Sanem, Can’ı beklemeye başlar. Tahmini yanlış çıkar, Can tek başına eve gelmiştir ve Sanem’in gizlendiğini fark eder ve bu durum hiç hoşuna gitmez. Bu arada ajanstakiler Red mode kampanyası için çalışmaktadır, bu iş Can için çok önemlidir, fakat Aylin’in kafasında başka planlar vardır. Bir yandan mahallede de söz telaşı vardır. Osman, Leyla’yı istemek için hazırlıklara başlamıştır.

Erkenci Kuş 28.Bölüm 3 Şubat Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli takip etmeyi unutmayın. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Can’ın erkenci kuş dizisinde giydiği hırka Efor palto Mango fiyatı 600tl jean Levis Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Aylin’in erkenci kuş dizisinde giydiği body Bloomingdale’s pantolon Topshop  kemer Zara küpeler AG JEWELLERY


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Atölyen 06 Saniye Gökçe fiyatı 550tl


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Atölyen 06 Saniye Gökçe fiyatı 600tl


Can’ın erkenci kuş dizisinde giydiği kazak Diesel Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Sanem’in erkenci kuş dizisinde kullandığı kolye Gülce Dereli fiyatı 200tl


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği kazak Oxxo fiyatı 100 tl


Sanemin erkenci kuş dizisinde giydiği tulum Aslı Okay’dan. Metalik ceket ise Shop Hannas fiyatı 224tl


Sanemin erkenci kuş dizisinde giydiği kazak Bsl kemer Mango ayakkabılar I Loves Shoes

Cey Cey’in erkenci kuş dizisinde giydiği gömlek Mudo Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği elbise B-Prıve 


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği Shop Hannas.
Erkenci Kuş 29. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir