Erkenci Kuş 29.bölüm kıyafetleri

Herkese merhabalar, dizilerde giyilen kıyafet markalarına tüm hızıyla devam ediyoruz. Özellikle yorum bölümünden en çok istek alan kıyafetlere öncelik sırası verip araştırmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz. Erkenci Kuş 29.Bölüm Kıyafetleri ve marka bilgilerinin tamamını yazımızda bulabilirsiniz. Sevilen dizinin bu bölümü birbirinden çok sorulan kıyafetler ile doldu taştı. Özellikle Sanem’in giydiği kırmızı karpuz kol elbise en çok sorulan kıyafetler arasındaydı. Kıyafetlerin bulduğum markaları birazdan sizlere aktarmış olacağım. Bulamadığım kıyafetler için lütfen yazımızı yeni bölüme kadar kontrol edip bizleri henüz bölüm yayınlanıyorken kıyafet paylaşımı yaptımız İnstagram adresimizden takip etmeyi unutmayın.

Fabbri’nin gönderdiği lansman davetiyesindeki parfüm Sanem’in kokusu değildir, Sanem şimdilik rahat bir nefes alsa da, Can’dan gerçeği sakladığı için hala huzursuzdur, onunla konuşmak için fırsat kollamaktadır. Sanem, Fabbri ve Aylin’in entrikalarından dolayı, ajansın prestij kaybetmesine çok üzülür ve bunu düzeltmek için tüm ekibi toplar, Mckinnon’a göstermek üzere yeni bir sunum hazırlar. Bu arada Can, Fabbri’nin yaptığı tüm pis işleri öğrenir ve soluğu onun yanında alır. Fabbri ve Aylin tutuklanır, ajansta herkes keyiflidir, özellikle Sanem çok mutludur ta ki Polen gelene kadar.

Erkenci Kuş 29.Bölüm 8 Şubat Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli takip etmeyi unutmayın. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Polen’in erkenci kuş dizisinde giydiği tulum Tara coskuntuncel fiyatı 680tl Kaban Pitti


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği ceket Morhipo da Lovesyou markasından fiyatı 150tl


Polen’in erkenci kuş dizisinde giydiği kombin Eclectic Concept


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği peluş Bsl jean Bershka’dan. Aynı peluş tükenmiş farklı bir model ekliyorum.


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği mont Nisakalo fiyatı 1000 TL pantolon Bsl fakat tükenmiş.


Polen’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Bianco E Nero fular Bershka


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği pembe palto Pitti Collection
Erkenci Kuş 30. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir