Erkenci Kuş 30.bölüm kıyafetleri

Erkenci Kuş 30.bölüm kıyafetleri ve markaları ile her hafta olduğu gibi yeni bölümde giyilen tüm kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetlerine sitemiz aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilir ve dizinin tüm bölümlerinde giyilen kıyafetlerine ilgili kategoriden her bölüm markalarını inceleyebilir ve sorularınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. Özellikle dizide Sanem kıyafetleri büyük ilgi topluyorken Leyla ve Deren kıyafetlerinin de bizlere bir hayli sorulduğunu belirtelim. Elimizden geldiği kadarıyla erkenci kuş yeni bölüm kıyafetlerini sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz. Ayrıca henüz bölüm yayınlanıyorken kıyafet paylaşımı yaptımız İnstagram adresimizden takip etmeyi unutmayın.

Sanem’in kokusunu Fabbri’ye verdiğini öğrenen Can, büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Sanem kendini ifade etmeye çalışsa da Can çok kırılmıştır ve kafasını toplamak için birkaç gün şehir dışına çıkmaya karar verir. Sanem ve Can’ı barıştırmak için bunu fırsat bilen Emre bir plan yapar, Leyla ve Ceyceyden de destek alır. Aynı otelden Sanem için de bir oda ayarlarlar. Sanem başta istemese de otele gider. Karşılaşmaları bir tesadüfmüş gibi davranır. Otelde katıldıkları seminerde yaptıkları hatalarla yüzleşme fırsatı bulurlar. Acaba bu plan, aşklarına kaldıkları yerden devam etmek için yeterli olacak mıdır?

Erkenci Kuş 30.Bölüm 16 Şubat Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli takip etmeyi unutmayın. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Can’ın erkenci kuş dizisinde giydiği mont için tıklayın @unluerkekkiyafetleri 


Demet Özdemir’in Gq ödül töreninde giydiği ceket Balmain kemer Louis Vuitton pantolon Vakko.


Erkenci kuş dizisinde Sanem’in giydiği pijama takımı Lcw fiyatı 80 TL


Erkenci kuş dizisinde Güliz’in giydiği elbise Bsl Fiyatı 90tl


Erkenci kuş dizisinde Sanem’in giydiği elbise Esra Gürses fiyatı 1200tl


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği pantolon Bershka fiyatı 150tl


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği kimono SumThink.co


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği sweatshirt ve pantolon Nike


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği siyah bluz Network ilk etapta bulamadım farklı bir model ekledim ama aynı model sitede ekli.


Erkenci kuş dizisinde Leyla’nın elbisesi Mella.
Erkenci Kuş 31. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

6 Comments on “Erkenci Kuş 30.bölüm kıyafetleri”

  1. Otelde bahçede seminere katılmadan spor bi kıyafet vardı paçalarını yukarı doğru çekmiş hani çok beğendim markası neydi acaba

  2. Merhaba erkenci kuş son bölüm 30 leylanın giydiği mavi pijama marka Ve fiyatı öğrenebilirmiyim?

  3. Merhaba,
    Sanem evde giydiği siyah kimono tarzı kıyafet,
    otelde giymiş olduğu pijama takımı ve dönerken giydiği mont hangi marka acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir