Erkenci Kuş 31.bölüm kıyafetleri

Selamlar Erkenci Kuş 31.bölüm kıyafetleri arasında en merak edilen markaları sizlere sunmak üzere ben yine buralardayım. Şu sıralar en çok izlenilen dizilerden biri olan Erkenci kuş dizisi başladığı ilk günden bu yana sevilen konusu ve kıyafetleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sizlerde Erkenci kuş kıyafetlerinin markalarını merak ediyor ve sürekli olarak diziyi izliyorsanız kıyafetlerin marka detaylarını her hafta düzenli ve ilk olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca diziler de kullanılan kıyafetlerin markası aktif olarak  instagram adresimiz  dizikiyafeti sayfamızda da yayınlanmaya devam etmektedir.

Can Balkanlar’daki iş teklifini kabul etmeye karar verince, Sanem daha fazla ajansta kalmak istemez ve hemen istifasını verir. Ajans çıkışı bir kaza geçirir ve hastaneye kaldırılır. Bu kaza sonucunda tanıştığı Yiğit, Sanem’den etkilenir ve ona bir iş teklifinde bulunur. Sanem teklifi düşünürken, Can da Sanem’in işten ayrılmasını geciktirmek için türlü bahaneler bulmaya çalışır. Can belli etmemeye çalışsa da Yiğit’i kıskanmıştır ama gururundan geri atım atmak istemez. Hayatlarına yeni giren Yiğit ile ilgili Can ve Sanem’i bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Erkenci Kuş 31.Bölüm 23 Şubat Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli takip etmeyi unutmayın. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği kaban Bershka onlinede tükenmiş


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği tişört ve etek Zara.


Polen’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Atolyeno6


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Zuleyha Kuru.


Deren’in erkenci kuş dizisinde giydiği takım Ventiup.


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Zara online de tükenmiş ve beşiktaşta bir butikten alınmış.


Leyla’nın giydiği elbise Aslıhan Akan.


Güliz’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Atolyeno6.


Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği ceket Diprojectcollection fiyatı 1750tl


Hüma’nın erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Official doridorca
Erkenci Kuş 32. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Erkenci Kuş 31.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir