Erkenci Kuş 34.bölüm kıyafetleri

Selamlar Erkenci Kuş 34.bölüm kıyafetleri arasında en merak edilen markaları sizlere sunmak üzere ben yine buralardayım. Şu sıralar en çok izlenilen dizilerden biri olan Erkenci kuş dizisi başladığı ilk günden bu yana sevilen konusu ve kıyafetleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sizlerde Erkenci kuş kıyafetlerinin markalarını merak ediyor ve sürekli olarak diziyi izliyorsanız kıyafetlerin marka detaylarını her hafta düzenli ve ilk olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca diziler de kullanılan kıyafetlerin markası aktif olarak  instagram adresimiz  dizikiyafeti sayfamızda da yayınlanmaya devam etmektedir.

Can ve Sanem arasındaki kıskançlık krizi iyice büyür ve Can sonunda pes edip, Sanem’i kaçırır. Can, Sanem ile konuşup sorunlarını halletmek için baş başa kalabilecekleri bir dağ evi ayarlar. Fakat ikisi de burada da rahat durmaz, konuşmaları tartışmaya döner ve inatlaşmaya devam ederler. Bir yandan da eğlenceli bir gün geçirirler. Sanem ve Can’ın bir anda ortadan kaybolması özellikle Polen ve Yiğit’i tedirgin eder. Polen ikisinin barışacaklarından korkup, Hüma’dan destek ister. Acaba baş başa kalmaları, Sanem ve Can’ın arasındaki buzları eritmeye yetecek midir?

Erkenci Kuş 34.Bölüm 16 Mart Cumartesi Kıyafetleri
Erkenci Kuş Sanem kıyafetleri çok ilgi gördüğü için bu ürünleri sitemizde yayınlar yayınlamaz ilgili marka’nın online sitesinde çoktan tükenmiş oluyor. Bu nedenle kıyafetlerin marka ve fiyatlarndan ilk olarak sizler haberdar olmak istiyorsanız  sitemizi ve instagram adresimizi sürekli kontrol etmeniz gerekecek. Malumunuz dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya, en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek dileğiyle şimdilik hoşçakalın.
Polen’in erkenci kuş dizisinde giydiği ceket Adil Işık şort Zara.
Güliz’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise THE LATEST THING fiyatı 325tl
Hüma’nın erkenci kuş dizisinde  giydiği  gömlek THE LATEST THING
Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği Tulum: sejaswimwear  Kemer:  mantis.bag Bot: moon_boot_the_original Mont:  superdry Şapka ve kulaklık: yves_salomon
Polen’in erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Perihan Demirdelen.
Sanem’in erkenci kuş dizisinde giydiği Tulum Kinzi.
Erkenci Kuş 35. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Erkenci Kuş 34.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir