Erkenci Kuş 35.bölüm kıyafetleri

Selamm Erkenci kuş 35 bölüm kıyafetleri ve markaları ile dizimizin kıyafetlerini sizlere bu hafta da sunmaya devam ediyoruz. Özellikle büyük istek alan Sanem kıyafet markalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Erkenci kuş kıyafetleri ile alakalı eski yada yeni bölüm tüm kıyafet markaları yada daha önceki bölümlerde merak ettiğiniz tüm kıyafet markaları için ilgili dizinin kategorisini inceleyebilir, markalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi bizlere yorum bölümünden gönderebilir, dizi henüz yayınlanıyorken kıyafetleri paylaştığımız  İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın.  Gelin dizinin akşam yayınlanan bölümünde hangi kıyafetler giyilmiş yakından bir göz atalım.

Can ve Sanem kötü günleri artık geride bırakmıştır aşklarına kaldıkları yerden daha da mutlu bir şekilde devam ederler.. Can’ın Balkanlara gitmemesi ve Sanem’le barışmaları şirkette Hüma dışında herkesi çok mutlu eder. Bu arada ajans ve yayınevi birlikte sosyal sorumluluk projesine katılır. Fakat Can son anda Yiğit ve Polen’i devre dışı bırakır. Bu arada Hüma da boş durmaz, Polen etkili olamayınca başka planlar yapmaya başlar ve ailelerin de katılacağı bir yemek organize eder.

Erkenci Kuş 35.Bölüm 23 Mart Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Erkenci Kuş kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Kıyafetleri bulmak oldukça zaman alan bir iş olduğu için  dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden her dizide eklediğimiz bölüm kıyafetlerini sürekli takip etmeyi unutmayın. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti bizlere sorabilirsiniz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…
Erkenci Kuş 36. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

2 Comments on “Erkenci Kuş 35.bölüm kıyafetleri”

  1. Erkenci kus sanemin 36. Bölümde giydiği pembe elbise canın doğum günü için benim bunu bulmaya cok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz acilen lütfen!!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir