Fahriye Evcen Saç Rengi Ve Modeli

Rol aldığı bütün dizilerde ön plana çıkıp moda ikonu haline gelmeye devam eden ve geçtiğimiz yaz dünya evine giren Fahriye Evcen saç modeli ile de oldukça merak edilen ünlü oyuncularımız arasında yer alıyor.  Göz alıcı doğal güzelliği ve tarzı ile her zaman dikkatleri üstüne çekmeyi başaran ünlü oyuncu şu sıralar herhangi bir dizi de rol almıyor. Fakat oyuncunun ünlü saç markası Loreal reklamlarında boy gösterdiğini de ekleyelim.  Hatta oyuncunun şu sıralar kullanmış olduğu saç renginin bu markaya ait olup yine marka tarafından seçildiğini belirtelim.

Fahriye Evcen Saç Rengi 
Fahriye’nin saç rengi  L’Oréal Hair  Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi

Özellikle “Yaprak Dökümü” adlı diziyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Fahriye Evcen saç rengi ile en fazla merak edilen ünlülerin başında yer alıyor. Yaprak Dökümünden bu yana saç renginde çok farklı bir görünüme yer vermeyen ünlü oyuncu genelde kullandığı renklerin bir açık tonunu yada bir koyu tonunu kullanıyor. Peki Fahriye Evcen saç rengi nedir? Fahriye Evcen Saç rengi Türk kahvesidir. Fahriye Evcenin kullandığı saç renginin numarasını ve ismini merak edenler için L’Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi olduğunu da belirtelim.

Fahriye Evcen Saç Kesimi

Uzun yıllardır Fahriye Evcen saç kesimi konusunda hiç bir değişiklik yapmamış ve genel olarak uzun ara sıra hafif katlı ama yinede uzun saçları tercih etmiştir. Genel olarak farklı kesim modellerini pek tercih etmeyen oyuncunun uzun saçları neredeyse kendisiyle özdeşleşti diyebiliriz. Bence artık tarzının dışına çıkıp daha farklı ve kısa modelleri denemesinin zamanı geldi de geçiyor. Farklı modellerinde o masum ve güzel yüzünde çok yakışacağına eminim.

Fahriye Evcen Saç ModeliGüzel oyuncu günlük hayatta genel olarak uzun düz saçlarını tokasız ve salık bir şekilde rahat kullanmayı çok seviyor. Zaman zaman at kuyruğu ve topuz modellerini de kullanan ünlü oyuncunun davetlerde daha fazla kullandığı saç modeli ise at kuyruğu saç modelidir. Fahriye Evcen saç modellerini hemen alttaki galerimizden inceleyebilir, sizlerde oyuncu için içinizden geçenleri yada yakıştırdığınız renk ve kesimleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir