Fazilet Hanım Ve Kızları 23 Bölüm Kıyafetleri

Haftanın kıyafetlerinde aylardır büyük ilgi, beğeni ve merak uyandıran dizilerinden bir tanesi olan Fazilet Hanım ve Kızları bu haftada kullanılan kıyafet modelleri ile oldukça merak edildi. Fazilet Hanım ve Kızları Ece kıyafet modelleri ve Hazan kıyafetleri ile en fazla aranılan dizilerin neredeyse başlarında yer almaya devam ederken bu bölümün en sevilen giysilerini sizler için araştırdık. Özellikle Ece kıyafet modelleri ve Hazan kıyafet modelleri kategorisinde ilgi çeken dizinin modelleri ile alakalı tüm detaylarını yazımızda ve galerimizde bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölümde Ece’nin giymiş olduğu renkli bluzlar, taktığı takılar ve trençkot modelleri öne çıkan parçalar arasındaydı. Sizlerde bu modelleri merak ediyor ve markalarını araştırıyor’sanız modele ait tüm detayları ve markalarını galerimiz’den inceleyebilirsiniz.

Hazan karakterini canlandıran sosyal medya ve moda ikonu olmaya aday Deniz Baysal kıyafetleri de dizide merak edilip araştırılan diğer model oyunculardan bir tanesi oluyor. Hazan kıyafet modelleri renkleri ve birbirlerine uyumu ile bu hafta en fazla aratılan kıyafetlerden oldu. Özellikle bu bölümde giydiği Hazan sarı kaban modeli ve bu kaban ile kombinlediği ayakkabı ve çanta modelleri haftanın dikkat çeken parçalarından oldu…

Dizi kıyafetleri kategorisinde en fazla kıyafet modeli seçeneğine sahip dizilerden birisi Fazilet Hanım ve Kızları kıyafet modelleri oluyor.  Dizi kıyafetleri araştırmamızda en fazla model sunduğumuz dizi de bu diziye ait diyebiliriz. Uzun araştırmalarımız sonucu elde ettiğimiz Fazilet Hanım ve Kızları kıyafet modelleri markalarına galerimiz’den ulaşabilir, beğendiğiniz markaların ürünlerini kendinize satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir