Fazilet Hanım Ve Kızları 32.bölüm kıyafetleri

Sıra geldi cumartesi günlerinin ilgiyle izlenen dizilerinden biri olan Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri 32.bölüm marka ve fiyat bilgilerini sizlere açıklamaya. Her hafta düzenli olarak eklediğimiz dizinin kıyafetleri bu haftada birbirinden şık ve güzel kıyafetlerle dopdolu! Özellikle dizinin bayan izleyenleri tarafından tam not alan Ece Afra Saraçoğlu kıyafetleri her bölümde ön plana çıkarak izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Dizinin diğer bir dikkat çeken ismi ise kıyafetleri ile kimileri tarafından eleştirilen kimileri tarafındansa çok beğenilen Hazan Deniz Baykal kıyafetleri oluyor. Bana göre Hazan karakterini canlandıran Deniz Baykal kıyafetleri her bölümde ayrı şık ve özenle seçiliyor ve giydiriliyor.

Aynı zamanda Yağız Egemen Çağlar Ertuğrul kıyafetleri’de dizinin erkek izleyenleri tarafından sıkça sorulan kıyafetler arasında yerini almayı başarıyor. Sinan karakterini canlandıran Alp Navruz kıyafetleri ise her bölümde birbirinden şık erkek kombinleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dizinin ve oyuncuların kıyafet tarzını belirleyen ve oyuncuları büyük bir özenle giydiren Gülay Kuriş gerçek anlamda bizlere her anlamda moda şovu sunmaya devam ediyor. Instagram hesabından yaptığı sıcak ve samimi açıklamalar ve her takipçisine verdiği eğlenceli yorumlar ile takipçilerinden hayranlık uyandıran ünlü stilist diziyle alakalı bir çok detayı yine instagram hesabından duyuruyor.


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Hazan Deniz Baysal pembe kaban Forever New Türkiye fiyatı 500 TL

Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olur…

Sinan’ın Kerime’ye doğru attığı adımla birlikte Hazan’ın taşımak zorunda kaldığı sır artık eskisinden de ağırdır. Sinan verdiği kararın ağırlığı altında ezilirken, Yağız babasıyla yaşadığı yüzleşmenin ardından Kerime meselesine olan tutumunu değiştirmeye çalışır. Sinan’ın seçimini bütün kalbiyle sorgulayan Hazan ise yanlış yolda olduklarının farkındadır fakat girdikleri yolun dönüşü yoktur. Ne var ki, oğluna kavuşmanın sarhoşluğu içinde olan Kerime eskisinden çok daha tehlikeli ve düşmanlık doludur.

Kerime’nin nefret dolu yüzüyle ilk kez karşı karşıya kalan Hazan neye uğradığını şaşırmış haldedir. Diğer yanda, Yasin yüzünden annesiyle karşı karşıya gelen Ece, Fazilet’in attığı radikal adımla Hazım’a karşı zor durumda kalır. Nil, Selin ve Yasemin’in Fazilet ve kızlarına karşı güçlerini birleştirmesi ise ilk meyvesini Hazım’a oynadıkları oyunla verir. Selin’in zaferi Ece ve Fazilet cephesinde yankıları kolay dinmeyecek bir hezimetle sonuçlanırken, yalı yangın yerine döner. Yağız ve Sinan birbirlerinden habersiz yaşadıkları fırtınalarla aynı sığınağa, annelerinin toprağına sığınırken Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olur. Hazan’ın, Yağız’ı Kerime’nin düşmanlığından korumaya çalışması kanlı bir felakete dönüşürken Fazilet’in öğrendiği korkunç bir gerçek taş üstünde taş bırakmaz.


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Ece Afra Saraçoğlu ekoseli kolları kemerli kaban Trendyol Milla fiyatı 200 TL

Fazilet Hanım Ve Kızları 32.bölüm 27 Ocak Cuma kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Fazilet hanım ve kızları kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Yagız bordo kaban Ramsey Modası


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Ece Afra Saraçoğlu incili pembe bluz Trendyol Milla fiyatı 40 TL indirimde.


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Deniz Baysal Hazan kazak Koton fiyatı 60 TL
Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm  Hazan Pembe Panduf Defacto fiyatı 40 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Fazilet kürklü kaban Diva’s Online sitesini bulamadım, Instagram adreslerinden ulaşabilirsiniz.


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Nil kırmızı üst Oxxcaracca


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Yağız ceket Kip


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Ece Afra Saraçoğlu kadife elbise Nun Blender


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Ece Afra Saraçoğlu takıları Urban Queen


Fazilet Hanım Ve Kızları 32..bölüm Sinan asker yeşili Parka LTB Jeans
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 33. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

18 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 32.bölüm kıyafetleri”

  1. Nil’in 33.bölümde giydiği ceket ve 32. Bölümde giydiği beyaz gömlek marka ve fiyatı bilen var mı teşekkür ederim

  2. Yaseminin kiziyla gizli konusurken uzerinde olan kirmizi-bordomsu kollari genis volanli kazagin markasini ogrenbilir misiniz?

  3. Fazilet hn yakası kürklü paltonun diva’s demişsiniz ama instagramda da sonuç alamadım, daha net bilgi alabilir miyiz ltf

  4. 32. Bölümde Fazilet Hanım’ın yakası kürklü mantosunun markasını ve fiyatını rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir