Fazilet Hanım Ve Kızları 33.bölüm kıyafetleri

Fazilet hanım ve kızları 33.bölüm kıyafetleri, markaları, modelleri ve fiyatları ile yine bir cumartesi günü sizlerleyiz. Daha önceki bölümde bu bölümde giyilecek olan birçok kıyafet modelini sizlerle paylaşmış olsam da bu bölümde giyilen ve eklemediğim kıyafetleri de sizlere sunmak istiyorum.  Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri ile alakalı tüm bölüm kıyafetlerine markalarına ve detaylarına ilgili kategorimizden ulaşabilir, her türlü soru ve öneriniz için yorum bölümünden istekte bulunabilirsiniz.


Sinan, Yağız’ın gizemli aşkının kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor…

Abisinin mezarlıkta yaptığı aşk itirafıyla şaşkına dönen Sinan, Yağız’a acı veren gizemli kızın kim olduğunu öğrenmek isterken, Hazan ve Kerime arasında yaşananlar Kerime’nin eline koz verir. Hazım ve Ece arasında yaşanan Yasin krizi ise, Fazilet’in Selin ve Şükriye’ye yaptığı baskının gölgesinde kalır. Selin’in oynadığı oyunun ortaya çıkması Ece’yi nefret dolu bir intikama sürüklerken Hazım bir baba olarak çok zor durumdadır.


Kerime’nin oyununa gelen Hazan, Yağız’ı korumak isterken bu kez Fazilet’le karşı karşıya gelir. Kerime’nin Hazan’a düşman olmasından tedirgin olan Fazilet, Yağız için büyük tehlikedir. Hazan’ın Yağız’ı kurtarmak için verdiği tepki, Fazilet’in gözlerini Yağız ve Hazan’a çevirmesine sebep olur. Yağız ve Hazan’a baktığında gördüklerinden tedirgin olan Fazilet, Yağız’ı hayatının gerçeğiyle yüzleştirmek için harekete geçer.


Fazilet’in atacağı adımdan habersiz olan Hazan için annesini durdurmak artık imkansızdır. Sonunda Kerime’yi babasıyla ilgili konuşturmayı başaran Sinan ise öğrendiği korkunç gerçekle birlikte Hazım’la hayatının yüzleşmesini yaşar. Yüzleşmelerle dolu karanlık gece tüm taşları yerinden oynatmak üzeredir. Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star’da!

Fazilet Hanım Ve Kızları 33.bölüm 3 Şubat Cumartesi kıyafetleri
Fazilet hanım ve kızları kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Fazilet Hanım Ve Kızları 33..bölüm Nil simli ceket Esra Gürses fiyatı 600 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 33..bölüm Ece Afra Saraçoğlu petrol mavisi kaban Vekem fiyatı 650 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 33..bölüm Ece Afra Saraçoğlu kırmızı ceket Roxxcaracca 


Fazilet Hanım Ve Kızları 33..bölüm Ece Afra Saraçoğlu incili pembe bluz Trendyol Milla fiyatı 40 TL indirimde.
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 34. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

12 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 33.bölüm kıyafetleri”

  1. 36. bölümde fazilet hanımın giydiği kolları bağcıklı koyu yeşil elbisenin markası nedir

  2. yaseminin 33. bölümde giydiği alt tarafı tüy detaylı siyah renkte ispanyol paça gibi duran bir pantalonu vardı, onu bulabilirseniz çok sevinirim.. (başlarda yalı çalışanları dışarı çıkarılmışken eve geldiği sahnedeki)

  3. 33.bölüm de nil’in giydiği parlak ceket süperdi lütfen markası için yardımcı olursaniz sevinirim

  4. Ece nin 33.bölümdeki kırmızı ceketini öğrenebilir miyim…ayrıca 33. Bölüm hazan in kolyelerini merak ettim

  5. 3 şubattaki bölümde Nil’in hastanedeki taba rengi deri etek deri detaylı bluz takımının markasını öğrenmek istiyorum bulamadım lütfen yardımcı olun !!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir