Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm kıyafetleri

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 34 Bölüm Kıyafetlerinde neler ver neler yok ve dizide yine hangi entrikalar dönüyor büyük merak edilmeye devam ediyor. Dizinin o kadar çok tuttuğunun kanıtı hem raytinglerde hemde dizilerin içlerinde kullanılan kıyafetlerin çok markalı kullanımı ve birbirinden kaliteli kıyafetler ile bizlerin karşısına çıktığından anlayabiliriz. Dizinin içindeki tüm oyuncuların giydiği kıyafetlere yada tanıttığı kıyafetlere demek daha doğru olacak her geçen gün çıtayı bir tık yukarı kaldırılmakta.Durumu bu şekilde oluncada dizinin içindeki kullanılan kıyafetlerin çeşitliliği artmaktadır. Bizde sizlere en kısa zamanda en doğru bilgileri vermek için  çalışmaya devam etmekteyiz.

Fazliet Hanım ve Kızları dizisinde bu hafta yani 10.Şubat bölümünde yine birbirinden güzel kıyafetler ile karşınıza gelecek.Dizinin içinde geçen kullanılan tüm kıyafetleri bizlere sorabilirsiniz yani saat’den gözlüğe ve hatta hiç abartmıyoruz çoraba kadar sorabilirsiniz eğer modacı yada yapımcı firmadan bilgi alabildiğimiz takdirde sizlere bunlarda açıklamaya çalışacağız. Bir çok modacı ve aksesuar üretici yada kıyafet üreticisi ile birebir diyalogda bulunmaktayız ve bir çok kıyafetin fiyat ve marka bilgisini kendilerinden almaktayız yinede bazı kıyafetlerde sıkıntı yaşayabilmekteyiz ancak araştırmaya devam etmekte ve bulduktan sonra sitemize muhakkak eklemekteyiz bu açıdan ara ara sitemizi ziyaret ederek kontrol etmenizde fayda vardır.


Fazilet Hanım ve Kızları 34 .bölüm Selin gömlek elbise Rikka


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Ece Afra Saraçoğlu ekoseli yakası kürklü kaban Exquise 

Hazım, Sinan’ın müdahalelerini  hazırlıksız yakalanmıştır. Baba oğulun yüzleşmesi her ikisi için de çok sert ve sancılı olurken, Hazım oğlunun sürüklendiği çılgınlık karşısında ne yapacağını bilememektedir.  Hazan’ın Fazilet’i susturmak için son anda yaptığı hamle Fazilet’in tüm ilgisini Yağız ve Hazan üzerine çeker. Gördüğü kıvılcımlar Fazilet’i Hazan’la karşı karşıya getirirken, Hazan’ın seçimi Yağız’ı da beklenmedik başka bir seçime sürükleyecektir.


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Ece Afra Saraçoğlu hırka Koton fiyatı 70 TL ve indirimde koşuuuun =)

Diğer yanda, Selin’in hamilelik oyununu öğrenen Ece Selin’i köşeye sıkıştırmayı başarır. Yasin’i kaybetme korkusu Selin’i, Ece’nin bile tahmin edemeyeceği bir çılgınlığa sürükler. Hazım, Kerime ile ilgili değişen dengeleri kaldırmaya çalışırken evlatlarını korumak için tehlikeli bir adım atar. Hayatı ve çocuklarıyla ilgili büyük bir sınav vermek zorunda kalan Hazım, bir anda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşirken, gözünü intikam hırsı bürüyen Kerime ise sırtını Sinan’a yasladığını düşünerek artık raydan çıkmış bir haldedir. Hazan ve Yağız, hem Kerime’nin hem de Fazilet’in hedefindeyken, Yağız’ın seçimi Hazan’ı alt üst eder.


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Hazan Deniz Baysal gömlek Koton fiyatı 70 TL İndirimmmm koş, koş, koş.


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Hazan Deniz Baysal incili siyah sweatshirt Defacto fiyatı 40 TL


Fazilet Hanım ve Kızları 34 .bölüm Selin tulum Recep Demiray Fasihon Designer tasarımıdır.


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Yasemin kürklü mont Vekem


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Yasemin saten bluz BSL Fashion


Fazilet Hanım Ve Kızları Hazan Deniz Baysal kaban Forever New Türkiye
Sinanın giydiği deri mont Desa


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Ece Afra Saraçoğlu kazak Adil Işık


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Yasemin kolye Urban Queen


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Yasemin ve Ece’nin küpeleri Urban Queen


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Nil ekoseli bluz Esra Gürses


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Nil çanta Recep Demiray


Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm Nil’in takıları Urban Queen
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 35. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

17 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 34.bölüm kıyafetleri”

  1. Lütfen 34.bölümdeki fazilet hanımın elbisesini araştıracaktınız.Acele cevap bekliyorum.Bulup dönüş yaparsanız cok mutlu olucağım

  2. Fazilet hanımın 34.bölüm elbisesini araştıracaktınız lütfen cevap bekliyorum.Haber verirseniz cok mutlu olucağim

  3. Hazan’ın koton gömleğinin üzerindeki kolye nerden nolur yardımcı olun Urban Quen değil ??????????

  4. Hazan’ın koton gömleğinin üzerine taktığı kolyeyi bulabildiniz mi nerden acaba Urban Queen değil msj attım oraya bze ait değil dediler nolur yardımcı olun nolurrrrrrr ??????????

  5. Fazilet hanımın 34. bölümde giydiği siyah çiçekli elbisenin markası nedirnerede bulabilirim lütfen cevaplarmisiniz

  6. Merhabalar fazilet hanım ve kızları dizisindeki ecenin renkli ekoseli yakası turuncu kürklü kabanın markasını bildirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler…

    1. Merhaba, yerime yeni ulaştım, hepsini toparlayıp tüm kıyafetlerin bilgisini aldıkça ekleyeceğim, takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir