Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm kıyafetleri

Herkese merhaba, Fazilet Hanım Ve kızları 35.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu bölümün merak edilen tüm kıyafet modellerini markalarını ve fiyatlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Gulay Kuriş’in muhteşem stylingleri ile her hafta dizide moda rüzgarları esmeye devam ediyorken bizler bu bölümün kıyafetlerini sizler için her hafta düzenli olarak derleyip bulmaya devam ediyoruz.

Her hafta düzenli olarak eklediğimiz dizinin kıyafetleri bu haftada birbirinden şık ve güzel kıyafetlerle dopdolu! Özellikle dizinin bayan izleyenleri tarafından tam not alan Ece Afra Saraçoğlu kıyafetleri her bölümde ön plana çıkarak izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Dizinin diğer bir dikkat çeken ismi ise kıyafetleri ile kimileri tarafından eleştirilen kimileri tarafındansa çok beğenilen Hazan Deniz Baykal kıyafetleri oluyor. Bana göre Hazan karakterini canlandıran Deniz Baykal kıyafetleri her bölümde ayrı şık ve özenle seçiliyor ve giydiriliyor.

Aynı zamanda Yağız Egemen Çağlar Ertuğrul kıyafetleri’de dizinin erkek izleyenleri tarafından sıkça sorulan kıyafetler arasında yerini almayı başarıyor. Sinan karakterini canlandıran Alp Navruz kıyafetleri ise her bölümde birbirinden şık erkek kombinleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dizinin ve oyuncuların kıyafet tarzını belirleyen ve oyuncuları büyük bir özenle giydiren Gülay Kuriş gerçek anlamda bizlere her anlamda moda şovu sunmaya devam ediyor. Instagram hesabından yaptığı sıcak ve samimi açıklamalar ve her takipçisine verdiği eğlenceli yorumlar ile takipçilerinden hayranlık uyandıran ünlü stilist diziyle alakalı bir çok detayı yine instagram hesabından duyuruyor.

Yağız’ın Farah’la girdiği yol, Hazan için kendi duygularına giden yola dönüşür. Gördüğü manzara karşısında allak bullak olan Hazan, anlam veremediği duygusal bir uyanış içinde, adını koymak istemediği hisleriyle adeta kavgaya tutuşmuş haldedir. Çıktığı yolda tökezlemeden yürümek iradesine sığınan Yağız için de düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Selin’in hamilelik yalanından Ece’yi kullanarak kurtulmak istemesi Ece ve Yasin arasında taşların yerinden oynayacağı bir yüzleşmeye sebep olurken, kızının yalanlarıyla yüzleşmek zorunda olan Hazım’ı zor bir seçim bekler.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği mor kaban çok soruldu.
Kabanın  Fabrika markasından, fiyatı şu sıralar indirimli olarak 150 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Hazan’ın iç dünyasında Farah rüzgarı eserken, ev sahibinden aldığı ihtar Hazan ve Yağız’ı beklenmedik şekilde karşı karşıya getirir. Diğer yanda, Hazım’ın hatırladıklarından sonra eli kolu bağlanan Yasemin ve Gökhan, Hazım’dan gelecek adımı beklerken, Gökhan’ın Hazım’a attığı sürpriz adım Yasemin’in ipini çeker. Hazan’ı hedefine koyan Kerime harekete geçmek için elini güçlendirmeyi beklerken, beklediği koz ona en beklenmedik yerden gelir. Fazilet, farkında bile olmadan Kerime’nin ocağına düşerken, Hazan’ın kendisinden uzaklaşmaya başladığının farkında olan Sinan Nil’le tehlikeli sularda yüzmeye başlar. Kendi kalbiyle kavgaya tutuşmuş olan Hazan ise, içindeki karmaşanın verdiği gerilimle Yağız’a patlarken Farah, beklenmedik hamlesiyle Hazan ve Yağız için kötü bir sürpriz hazırlar.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Sinan (Alp Navruz) deri ceket Desa

Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm 17 Şubat Kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Fazilet hanım ve kızları kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği çiçekli elbise Mango şu sıralar indirimde fiyatı 80TL olarak satışta.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Yasemin’in çok sorulan bluzu Çilek sokak markanın herhangi bir online sitesi yok malesef, yerine gidip almanız gerekecektir.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm  Ece Afra Saraçoğlu Mor kaban Koton‘dan
Fiyatı şu sıralar indirimde ve 140 TL olarak satışa sunulmuş.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği kırmızı kaban çok soruldu.
Kabanın markası BSL fiyatı ise şu an indirimli olarak 143TL olarak satışa sunulmaktadır.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Nil’in beyaz gömleği Boutique 868 koleksiyonundan.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Yağız’ın sevgilisinin kırmızı elbisesi Love my body


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm  Ece Afra Saraçoğlu bluzu Berrin İstanbul koleksiyonundan.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Yasemin ve Ece’nin küpeleri dizinin her bölümünde
kullanılan markalardan biri olan Urban Queen markasına ait.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Ece Afra Saraçoğlu ekoseli yakası kürklü kaban Exquise 


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Yasemin  suni kürk ceket Vekem
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 35. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

41 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm kıyafetleri”

 1. Merhaba, Ecenin tektas yuzugunu cok aradim bulamiyorum hicbiyerde. Lutfen yardimci olun. Simdiden tesekkurler.

  1. Merhaba 36. Bölüm yazanın vizon sivri burun ayakkabılarını da bulur musunuz. Sanırım guderi veya süt. Bacak kısmına iple bağlı. Bulabilirmisiniz teşekkürler

 2. Mrb, Tüm istediğiniz kıyafetleri hemen hemen dünden beri araştırıp buldum, şu an düzenlemelerini yapıyorum kısa bir süre içinde eklemiş olurum. İlginiz için teşekkür ederiz.

  1. Mrb bende fazilet hanımın son bölümde giydiği mavi kürk yaka kaban inerek ediyorum mümkünse nana yardı.ci olurmusunuz marka ve fiyat nedir

 3. Diziyi malesef yoğunluktan dolayı yeni izleme fırsatı buluyorum, birazdan izleyip istediğiniz tüm kıyafetleri yazıya ekleyeceğim, ara sıra kontrol edin lütfen.

  1. Merhaba 35.bölüm Nil’in omuz açık kolları geniş yırtmaçlı sarı/hardal rengi kazak için yardımlarınızı rica ediyorum. Kızım çok beğendi.
   Şimdiden teşekkürler ?

 4. 35. bölümde yağız ın giydiği gri kaşe mont ve yeşil şal ın markasını yazabilir misiniz? çok teşekkürler şimdiden.

 5. 35.bölüm Nil giydiği omuzları açık kolları bilekten yırtmaçlı sarı kazak hangi markanın. Teşekkürler

 6. Hazanın giydiği kırmızı palto hem 34. Bölümün sonunda hemde 35.bölümün başındaydı onuda araştırır mısınız?

 7. Hepsini tek tek okuyorum ve not alıyorum, istediğiniz kıyafetleri yazmaya devam edin hepsi tek tek bulup araştırılacak diğer yeni bölüme kadar her bulduğumuz kıyafetler eklenecektir.

 8. Hazan’ın 35. bölümde giydiği çiçek desenli kolları uzun şifon elbise hangi marka acaba siz de ilk fotoda o elbiseli fotoyu paylaşmışsınız

    1. Bu rengi tükenmiş farklı bir rengi mevcuttu elbisenin kodunu arama kısmında yazabilirsiniz. Kod: 11025729

 9. 34. bölümde hazanın giydiği kolları bağcıklı kazakVe son bölümde hazanın giydiği kırmızı manto hangi firmanın teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir