Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm kıyafetleri

Her hafta büyük özen ve çaba ile eklediğimiz Fazilet Hanım Ve Kızları 36 yeni bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden markaları ve fiyatları sizler için eklemeye devam ediyoruz. Dizinin muhteşem styling sorumlusu Gülay Kuriş’in büyük yardımlarıyla eklediğimiz kıyafetleri sizlere sunmaktan büyük keyif alıyoruz. Sevgili Gülay Kuriş’in bizlere verdiği önem ve dizide kullandığı muhteşem kombinler, ve işini düzgün ve özenli bir şekilde yapması bende büyük bir hayranlık uyandırdı. Sosyal medya adresinden hemen hemen her dizinin hayranlarından her gelen kötü eleştirilere bile samimiyet içerisinde ve sempatik cevapları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Kendisi dizi de ki kıyafetlerin markalarını bulma konusunda bize büyük yardımlarda bulunmakta kalmayıp, her mesajımıza büyük bir özen ile cevap vermeye devam ediyor. Üstelik dizi de yaptığı kombinler çok sevilip beğeniliyor. Bazı mankenlerin üstünde gördüğünüz bir çok kıyafeti ve aksesuarları o kadar güzel bir kombinleme ile tamamlıyor ki, dışarda görsek gözümüzün ucuyla bakmayacağım modelleri bir şaheser haline getirmeyi başarıyor. Dizi de ki kombinleri ve bize karşı olan alçak gönüllülüğüyle bir kez daha kalbimizde taht kurmayı başarıyor. Buradan kendisine teşekkürlerimizi iletip dizinin bu bölümünde giyilen kıyafetlere hemen geçiyoruz.


Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği gömlek Mango markasından.

Şahit olduklarıyla çılgına dönen Fazilet, Sinan’ın ipini çekmek için soluğu Hazan’ın yanında alırken, Hazan ve Yağız arasında yükselen Farah gerilimi Fazilet’i başka bir korkunun pençesine atar. Annesinin yüzüne vurduklarıyla neye uğradığını şaşıran Hazan’ın yapmak zorunda kaldığı seçim dengeleri bir kez daha değiştirir. Hazım’ın kararlılığı ve Yasemin’in yenilgiyi hazmedememesiyle yalıda olaylar çığırından çıkarken, Kerime’nin elde ettiği kozu sahaya sürmesi Fazilet’i altüst eder.

Yağız’a olan duygularından daha fazla kaçamayan Hazan, kendi kalbiyle kıran kırana bir savaşa tutuşurken Yağız ve Hazan arasındaki tansiyon da yükselmeye başlar. Hazan duygularının ağırlığıyla tamamen kendi dünyasına kapanmışken Kerime’nin kendisi için büyük bir tehdit oluşturduğundan habersizdir. Hazım ve Fazilet, Kerime’ye karşı güçlerini birleştirir ancak Hazım’ın Sinan’dan Kerime ile ilgili destek istemesi büyük sırrı bir anda hiç olmadık birinin kucağına düşürür. Hazan’ı zayıf noktasından yakalayan Kerime, onu korkunç tuzağın içine çekmeyi başarırken Yağız Hazan’ı düştüğü tehlikeden kurtara bilecek midir?

Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm kıyafetleri arasında yine Hazan (Deniz Baysal) kıyafetleri, Ece (Afra Saraçoğlu) kıyafetleri, Yasemin Hazal Türesan kıyafetleri yine ön plana çıkıyor. Dizinin bu bölümünde giyilen tüm kıyafet modellerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm 24 Şubat kıyafetleri
Biliyorsunuz ki Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri ile alakalı bir bölüm kıyafetlerini eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.

Yazılarımızı ve sitemizi beğeniyorsanız, bizi Instagram sayfamdan takip etmeyi unutmayın. Takip etmek için Tıklayın.


Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği gömlek Mybesfriends


Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği hırka Koton fiyatı 70TL indirimde.


Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği mor kaban çok soruldu.
Kabanın  Fabrika markasından, fiyatı şu sıralar indirimli olarak 150 TL olarak satışa sunulmaktadır.
Hazanın taktığı bere ise Bay Şapkacı markasına ait.


Fazilet Hanım Ve Kızları 35.bölüm Yasemin’in çok sorulan bluzu Çilek sokak
markanın herhangi bir online sitesi yok malesef, yerine gidip almanız gerekecektir. Olgun Orkun markasında birebir
aynı kazaktan varmış, fiyatlarıda oldukça uygunmuş, isteyenler bakabilir.


Fazilet Hanım Ve Kızları Yağız’ın trikosu Fabrika


Fazilet Hanım Ve Kızları Yağız’ın daha önceki bölümlerde giydiği ceketi Kip
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 37. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

13 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 36.bölüm kıyafetleri”

  1. merhaba, 36. bölümde ece’nin taktığı yıldız şeklindeki taşlı küpenin markasını bulabilir misiniz

  2. Merhaba, son bölümde Ecenin giydiği kırmızı elbisenin, Hazanın taktığı gold yıldızlı kolyelerin ve son olarak Selinin yeşil saten kolları açık bluzunun da nereden olduğunu paylaşırsanız memnuniyet duyarım.
    Teşekkürler.

  3. merhabalar. selin’in bu bölümde giydiği yeşil saten bluzun markasını öğrenirseniz benim için çok müteşekkir olurum.

  4. Not aldım, istediğiniz kıyafetleri buradan yazabilirsiniz hepsini araştırıp yazıya dahil edeceğim. Yorumlarınıza cevap yazmasam da mutlaka okuyor olacağım.

  5. 36. bölümde fazilet hanımın giydiği kolları bağcıklı koyu yeşil elbisenin markası nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir