Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm kıyafetleri

Güneşli bir cumartesi gününden herkese selamlar, hafta sonlarının severek izlenilen dizilerinden biri olan Fazilet Hanım Ve Kızları kıyafetleri 37.bölüm marka ve fiyatlarını açıklamaya devam ediyoruz. Sitemizi ilk defa keşfediyor ve dizi kıyafetlerini seviyorsanız, önce ki bölümlerde merak ettiğiniz kıyafet modelleri var ise ilgili dizinin kategorisinden istediğiniz bölümün kıyafetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelelim Fazilet hanım ve kızlarında bu hafta kullanılan kıyafet modelleri, markaları ve fiyatlarına. Tüm giyilen kıyafetlerin detaylarını yazımızın devamında bulabilir, modelleri yakından inceleyebilirsiniz.


Fazilet Hanım ve Kızları Faziletin taktığı broş Merve Kazancı Jewelry Designer 
Yağız Hazan’ı kurtarmak için hayatını ortaya koyuyor…

Yağız, Hazan’ın birden ortadan kaybolmasıyla neye uğradığını şaşırmış halde ne olduğunu anlamaya çalışırken, Hazan dehşetin ortasındadır. Geçen her dakika Yağız’ın endişelerini arttırırken, Sinan Hazan’ın kafasını dinlemeye gittiğinden emindir. Yağız, zaman geçtikçe soğukkanlılığını kaybederken, Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime’nin olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Yaptıkları son konuşma yüzünden ablasının tatile çıktığını sanan Ece, Fazilet’i yatıştırmaya çalışırken, Sinan Fazilet’in hedefindedir. Yağız, Fazilet’i panikletmemek için kendi imkanlarıyla Hazan’ın nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken, yakaladığı ipuçları Yağız’ı tamamen kontrolden çıkarır.

Diğer yanda, Gökhan, Ömrüm’le ilgili şüphelerinin peşindeyken kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Yasemin, Selin’den de beklediği desteği bulamaz ve hayatının en ağır yenilgisini yaşar. Yakaladığı ipucunun peşine düşen Yağız, Hazan’ı bulmak için çırpınırken Kerime’nin hedefindedir. Yağız’ın büyük bir tuzağa çekildiğini fark eden Hazan, onu koruyabilmek için canı pahasına mücadele ederken, Yağız Hazan’ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur bile.

Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm kıyafetleri arasında yine Hazan (Deniz Baysal) kıyafetleri, Ece (Afra Saraçoğlu) kıyafetleri, Yasemin Hazal Türesan kıyafetleri yine ön plana çıkıyor.  Haftanın kıyafetlerinde aylardır büyük ilgi, beğeni ve merak uyandıran dizilerinden bir tanesi olan Fazilet Hanım ve Kızları bu haftada kullanılan kıyafet modelleri ile oldukça merak edildi. Fazilet Hanım ve Kızları Ece kıyafet modelleri ve Hazan kıyafetleri ile en fazla aranılan dizilerin neredeyse başlarında yer almaya devam ederken bu bölümün en sevilen giysilerini sizler için araştırdık. Özellikle Ece kıyafet modelleri ve Hazan kıyafet modelleri kategorisinde ilgi çeken dizinin modelleri ile alakalı tüm detaylarını yazımızda ve galerimizde bulabilirsiniz.

Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm 3 Mart kıyafetleri
Dizi kıyafetleri araştırmamızda en fazla model sunduğumuz dizi de bu diziye ait diyebiliriz. Uzun araştırmalarımız sonucu elde ettiğimiz Fazilet Hanım ve Kızları kıyafet modelleri markalarına galerimiz’den ulaşabilir, beğendiğiniz markaların ürünlerini kendinize satın alabilirsiniz. Oyuncuların giydiği kıyafetler, takılar ve aksesuarları her hafta yeni bölümlerle sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. İstediğiniz model yada aksesuar eklenmemiş dahi olsa yorum bölümünden istediğiniz kıyafet model ve markalarını sorabilir, istediğiniz detayları sitemizde bulabilirsiniz.
İstekleriniz mutlak derece de kıyafet modelinin markası açıklanmış ise yorum yazdıktan hemen sonra araştırılmaya başlanır ve yazımıza eklenir.


Artık sadece dizi kıyafetleri için izlediğim dizilerden biri olan Fazilet hanım ve kızları dizisi dün akşamki bölümüyle nefesleri kesti! Bugüne kadar yayınlanan bölümlerin en iyisi olan dizinin bu bölümü film sahnelerini aratmadı. Özellikle Deniz Baysal’ın başaralı performansı taktir edilecek sahnelerle dolup taştı. Bana öncelerde izlediğim “Toprak Altında” filmini hatırlatmakla kalmayıp sosyal medyada en çok konuşulan bölümlerden bir tanesi oldu, henüz izlemediyseniz ve izlemekten vazgeçtiğiniz dizilerden biriyse bu bölümünü izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.
Ecenin bu bölümde giydiği kaban ve siyah elbise için çok mesaj aldım.

Sizler için kabanı ve elbiseyi dizinin muhteşem Styling sorumlusu sevgili @kurisgulay vasıtasıyla sizlere iletiyorum. Kendisinin yaptığı seçimleri hem sizler hemde biz çok seviyoruz. Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm Ece (Afra Saraçoğlu) giydiği pudra kaban Love my body Fiyatı 200 TL Ecenin giydiği kolları volanlı siyah elbise ise Fabrika


Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde çok sorduğunuz Farah, Sümeyra Koç’un giydiği bu kazakta çok merak ediliyordu. ■Kazak Koton 70 TL indirimli olarak satışa sunulmuş. Ben pembe rengini’de çok beğendiğim için alternatif olarak ekledim.?Styling Gülay Kuriş ?


Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm Hazan Deniz Baysal’ın giydiği hırka Koton fiyatı 70TL indirimde.


Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm Selinin siyah bluzu PETRA PETROVA


Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm Nil’in taktığı çanta Pinkylola Design


Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm Selinin çok sorduğunuz yeşil bluzu Adil Işık aynı rengini bulamadım, siyahını ekliyorum. fiyatı 150 TL
Kod:115C0978001
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 38. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 37.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir