Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölüm kıyafetleri

Artık sadece kıyafetleri sizlere sunabilmek adına izlediğim dizilerden biri olan Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri 38.bölüm marka ve model bilgilerini sunmak üzere yine sizlerleyiz. İlk zamanlarda diziyi severek izlediğimi ve sürekli takip ettiğimi söyleyebilirim. Fakat bir süre sonra alışılagelmiş senaryo doğrultusunda ilerlemesi beni diziden soğutmuş ve artık sadece dizi de kullanılan marka ve model bilgilerine aşina olmak adına diziyi izlemeye devam etmekteydim. Fakat  Fazilet hanım ve kızları dizisi geçen hafta yayınlanan bölümü ile beni kendisine bir kes daha hayran bıraktı. Öyle ki dizinin yayınlanan son bölümünde her dakikası heyecan dolu sahneler ile dolup taşıyordu.

Dizi oyuncularından bu bölümdeki performansı doğrultusunda ilk olarak Deniz Baysal muhteşem oyunculuğu ile bütün herkesin taktirini toplamayı başardı. Dizinin eli maşalı annesi Fazilet, Nazan Keşalın da bu bölümdeki performansı izlenmeye değerdi. Anne ve çocuk arasındaki duyguyu bizlere o akdar güzel yansıttı ki bu sahnelerde gözyaşlarını tutabilenler oldu mu gerçekten merak ediyorum. Bir rolü üstlenirken o rolde yapması gerekenleri izleyiciye aktarmak oldukça zordur. Fakat Fazilet karakterini canlandıran Nazan Keşal bu duyguyu bize doğrudan aktarmakla kalmayıp, duygusal anlarla dolu bir bölüm yaşattı.

Bir çocuğun zor durumda olması ve annesinin bunu hissetmesi, oldukça duygusal sahnelerle  Fazilet hanım ve kızları son bölümünde ki bu performanslar dizinin başlarından bu yana yapılmış olsa idi şu an daha çok kişi diziyi izliyor ve benim gibi diziyi ilk etaplarda izleyip sonrasında izlemeyi tercih etmeyen kişiler çoğalmazdı. Öyle ki dizinin bu bölümünde Hazan, Deniz Baysal’ın bu performansı bana daha öncelerde izlemiş olduğum “Toprak Altında” filmini hatırlattı.

Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölüm 10 Mart kıyafetleri
Bütün bu saydığım sebepler doğrultusunda ise dizinin bu bölümünü geçen haftadan beri heyecanla ve büyük sabırsızlıkla beklemekteyim. Diziye dair bu kadar detaydan sonra isterseniz biz asıl konumuz olan  Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri marka ve fiyat bilgilerine geçiş yapalım. Dizinin bu bölümünde giyilen tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizi de beğendiğiniz kıyafetleri her hafta olduğu gibi sizler bana yorum bölümünden iletiyorsunuz, ben ise istediğiniz tüm kıyafetleri araştırıp yazıya dahil ediyorum.

Yorum bölümünden istediğiniz tüm kıyafetler tek tek araştırılıp dizinin yeni bölümüne kadar bulunup yazıya dahil edilecektir. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modeli için ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Lütfen kıyafet isteğinde bulunurken net ve açık bir şekilde (marka,renk,sahne) belirtmeyi unutmayınız. Dizinin bu akşam ki yeni bölüümünden sonra istekleriniz ile buralarda olmaya devam edeceğim, o saate kadar görüşmek dileğiyle, şık ve çekici kalın.


Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölümde Hazan (Deniz Baysal) giydiği hırka Stefanel Türkiye fiyatı ise 1.269 TL ? şaka gibi değil mi? =)


Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölümde Hazan (Deniz Baysal) giydiği deri ceket İnci Deri fiyatı ise 300 TL çantası Deryle Design


Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölüm Ece (Afra Saraçoğlu) giydiği elbise Boutique 868 koleksiyonundan.


Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölüm Ece (Afra Saraçoğlu) giydiği kürk ceket Ece Derya Fiyatı 843 TL

Artık sadece dizi kıyafetleri için izlediğim dizilerden biri olan Fazilet hanım ve kızları dizisi dün akşamki bölümüyle nefesleri kesti! Bugüne kadar yayınlanan bölümlerin en iyisi olan dizinin bu bölümü film sahnelerini aratmadı. Özellikle Deniz Baysal’ın başaralı performansı taktir edilecek sahnelerle dolup taştı. Bana öncelerde izlediğim “Toprak Altında” filmini hatırlatmakla kalmayıp sosyal medyada en çok konuşulan bölümlerden bir tanesi oldu, henüz izlemediyseniz ve izlemekten vazgeçtiğiniz dizilerden biriyse bu bölümünü izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.
Ecenin bu bölümde giydiği kaban ve siyah elbise için çok mesaj aldım.
Sizler için kabanı ve elbiseyi dizinin muhteşem Styling sorumlusu sevgili @kurisgulay vasıtasıyla sizlere iletiyorum. Kendisinin yaptığı seçimleri hem sizler hemde biz çok seviyoruz. Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölüm Ece (Afra Saraçoğlu) giydiği pudra kaban Love my body Fiyatı 200 TL Ecenin giydiği kolları volanlı siyah elbise ise Fabrika
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 38. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

9 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 38.bölüm kıyafetleri”

  1. Selinin 39. Bölümde giydiği kolları geniş siyah bele oturan elbisenin markası nedir evde giymişti sanırım

  2. Nil’in Yasemin ile buluşmasında giymiş olduğu kırmızı kaban markası nedir?(38. bölüm)

  3. Yaseminin kalemi seline verme sahnesinde giydiği koyu renk dik yaka bluz/gömlek ve takının markası nedir acaba? Ayrıca Nil’in giydiği ekoseli tulum ne marka? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir