Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölüm kıyafetleri

Geldik haftanın kıyafetleri en fazla merak edilen dizilerinden biri olan Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölüm kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını ve yorum bölümünden en çok merak ettiğiniz modelleri sizlere sunmaya. Her hafta olduğu gibi bu haftada dizi de en fazla merak edilen kıyafet modellerine kolayca ulaşmak için ilk adresiniz www.dizikiyafeti.com olacak. Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölüm yayınlanır yayınlamaz yorum bölümünden bizlere ulaştırmış olduğunuz tüm kıyafetleri tek tek not alınarak dizinin diğer yeni bölümüne kadar araştırılıp yazıya dahil edilmeye devam edecektir. Bu nedenle dizi de giyilen ve merak ettiğiniz tüm kıyafet modellerini bizlere yorum bölümünden açık ve net bir şekilde iletmenizde fayda var.

Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölümde Neler Olacak?

Fazilet, bir yandan Sinan’a bir yandan Hazım’a ikili oynayarak, Hazan’ın haberi bile olmadan evlilik oyununu başlatır. Kafası karışan Sinan bir karar arifesindeyken Hazan ise kararını çoktan vermiş, Sinan’dan ayrılmaya kararlıdır. Oğullarının aynı kız için karşı karşıya gelmesinden korkan Hazım, bir yandan Yasemin’in şantajıyla boğuşurken diğer yanda olacakların önüne geçmek için Yağız’ı hedefine alır. Hazan yüzünden babasıyla karşı karşıya gelmek Yağız için hiç kolay olmayacaktır. Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri tüm bölüm kıyafetleri için tıklayabilirsiniz.

Gördükleri psikolojik baskı Yağız ve Hazan arasındaki tansiyonu giderek yükseltir. Diğer yanda, Yasin, annesi ve Selin’le hayatının yüzleşmesini yaşarken Ece ve Selin tehlikeli bir şekilde karşı karşıya gelir. Gerçekler silah sesinin altında kalırken, Sinan’ın verdiği karar Yağız’ı da Hazan’ı da gafil avlar. Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star’da!

Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölüm 24 Mart Kıyafetleri

Dizinin bu bölümünde giyilen tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizi de beğendiğiniz kıyafetleri her hafta olduğu gibi sizler bana yorum bölümünden iletiyorsunuz, ben ise istediğiniz tüm kıyafetleri araştırıp yazıya dahil ediyorum. Diziye dair bu kadar detaydan sonra isterseniz biz asıl konumuz olan  Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri marka ve fiyat bilgilerine geçiş yapalım.
Yorum bölümünden istediğiniz tüm kıyafetler tek tek araştırılıp dizinin yeni bölümüne kadar bulunup yazıya dahil edilecektir. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modeli için ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Lütfen kıyafet isteğinde bulunurken net ve açık bir şekilde (marka,renk,sahne) belirtmeyi unutmayınız. Dizinin bu akşam ki yeni bölüümünden sonra istekleriniz ile buralarda olmaya devam edeceğim, o saate kadar görüşmek dileğiyle, şık ve çekici kalın.


Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölümde Ecenin giydiği pelerin Love my body fiyatı 150 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölümde Hazan’nın giydiği elbise Forewer New Türkiye fiyatı ise 190 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölüm Yağız’ın spor kıyafetleri Defacto markasından.


Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölümde Faziletin giydiği çizgili siyah beyaz elbise Gusto Giyim fiyatı 330 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölümde Selin’in giydiği kot ceket Boutique 868 koleksiyonundan.
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 40. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

7 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 40.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhaba hazanın aile yemeğindeki nişan oldugu sahnedeki renk renk uzun eteği hangi marka ve ne kadar

  2. 40.bölümün Sinan’ın Hazan’a evlenme teklifi ettiği aile yemeği sahnesinde Farah’ın(Sümeyra Koç) giydiği siyah işlemeli elbisenin markası nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir