Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölüm kıyafetleri

Fazilet hanım ve kızları dizisinde giyilen kıyafetler ile kaldığımız yerden marka bilgilerini vermeye devam ediyoruz. Fazilet hanım ve kızları 41.bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları yazımızın devamında sizler için araştırılıp açıklanıyor olacak. Dizi de beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp yazıya dahil edilecektir.

Dizinin yeni bölümlerinde stil danışmanı olan Gülay Kuriş Stilistlik görevini bir başka ekibe devretmiştir. Henüz dizide stil danışmanlığı yapan ekip ile bir bilgim olmadığı için sizlere de bilgisini veremiyorum. Fakat geçen bölümde Fazilet Hanım Ve kızları dizisinde yeni ekibin tasarladığı ve seçtiği kıyafetler ile dizi tüm hızıyla devam ediyor. Açıkcası ben dizinin yeni bölümlerinde Hazan (Deniz Baysal) kıyafetlerinde aynı başarıyı yeni stil kadrosundan göremedim. İlk bölümdeki seçimleri ile hem beni hemde dizinin kıyafet sevenlerini hayal kırıklığına uğratan yeni kadronun yeni bölümlerde daha iyi kombin ve seçimler yapmasını bekliyoruz.

Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Neler Olacak ?

Peki bu hafta Fazilet Hanım Ve kızları dizisinde hangi gelişmeler bizleri bekliyor, dizi de bu hafta hangi olaylar olacak, gelin istersenin dizinin yeni bölümünde ki tüyolara kısaca bir değinip bu haftanın olaylarına göz atalım. Hazan, zor kararın eşiğinde…


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Hazanın giydiği trençkot Love my body bej rengi jean Mavi çantası ise Adil Işık‘tan. Hırkayı henüz bulamadım hala araştırıyorum, mutlaka ekleyeceğim.

Sinan’ın şok evlilik teklifi, Hazan ve Yağız’ın kalplerinde patlayan bir bomba olur. Yüzüğü bir anda parmağında bulan Hazan, Sinan’ı şoke eden bir tepkiyle masadan kalkar ancak Fazilet Hazan’ın yüzüğü parmağından çıkarmasına razı olmayacaktır. Fazilet’in tehditleriyle köşeye sıkışan Hazan çaresizdir.

Hazan ve Yağız, duygusal bir yıkım yaşarken, sonunda duygularına yenilen Ece ve Yasin ise hayatlarıyla ilgili büyük bir karar aşamasındadır. Sinan ve Hazan’ın evlilik yoluna girmeleri, Ece’yi bir kez daha annesiyle karşı karşıya getirirken, Hazan ve Yağız arasındaki duygular Hazım ve Ece arasında da yeni bir krize sebep olur. Fazilet, Hazan’ı yoluna soktuğuna inanırken Hazan’ın tüm baskılara rağmen Sinan’dan ayrılmasıyla ortalık karışır. Sinan’ın ayrılığı hazmedememesi, yaşanacak büyük olayların fitilini ateşler.

Yasin’e olan aşkı ve Hazım’a duyduğu vefanın arasında sıkışıp kalan Ece, Hazım’ın attığı beklenmedik adımla neye uğradığını şaşırırken, Yasin en acı şekilde hayatının büyük gerçeğiyle yüz yüze kalır. Yaşananların gerilimiyle karşı karşıya gelen Hazan ve Yağız ise, kendilerini hayatlarının yüzleşmesini yaşarken bulurlar. Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star’da!

Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölüm 31 Mart Kıyafetleri


Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri ile alakalı tüm merak ettiğiniz kıyafetleri dizi bitiminin hemen ardından yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz veya beğendiğiniz kıyafetlerin markaları araştırılıp yazıya dahil edilecektir. Bulunamayan yada daha sonra bulunan modeller ise dizinin yeni bölümüne kadar eklenmeye devam edecektir. Bu nedenle her daim yazımızı kontrol edebilir, istediğiniz kıyafetin markasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Hazanın giydiği etek Trendyol Milla fiyatı ise sadece 40 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Hazanın giydiği spor kıyafetler Adidas‘tan.


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Farah’ın giydiği bluz ve ceket Adil Işık


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Hazanın giydiği kaban Forever New Türkiye çanta ise Be Mine Design’den.


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Hazanın giydiği kazak Mavi‘den fiyatı 130 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölüm Yağızın giydiği takım Ramsey Modası


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Ece’nin giydiği kaban Love my body Fiyat 200 TL çantası Forever New Türkiye


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölüm Yağızın giydiği trençkot Kiğılı Sinanın giydiği gömlek Columbia Sportswear Turkey pantolon ve ceket Mavi‘den.


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Yaseminin giydiği pijama, gecelik, sabahlık Marks & Spencer 


Fazilet Hanım Ve Kızları Yağızın takım elbisesi Ramsey Modası kabanı Kiğılı Farah’ın giydiği kazak Marks & Spencer


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Ecenin bluzu Adil Işık


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Ecenin giydiği kaban Love my body  Çantası Forever New Türkiye
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 42. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

12 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölüm kıyafetleri”

  1. Nazan Kesal ‘ın (Fazilet Hanımın ) giydiği 41. bölüm (31 Mart ) siyah – beyaz puantiyeli elbisenin marka ve fiyatı nedir?

  2. Merhaba Nil’in 31 martta yayınlanan askılı siyah beyaz puantiyeli bluzun markasını patlaşırmısınız

  3. Merhaba Nil’in 31 martta yayınlanan askılı siyah beyaz puantiyeli bluzünün markasını paylaşırmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir