Fazilet Hanım Ve Kızları 42.bölüm kıyafetleri

Güneşli bir cumartesi gününden herkese merhabalar. Son 3 haftadır yayınlanan bölümleriyle heyecanı eksik olmayan Fazilet hanım ve kızları 42 bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Her hafta her bölümün kıyafetlerini eklediğimiz sitemizde, bu bölümde giyilen kıyafetleride kolaylıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz kıyafetin markasını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey istediğiniz kıyafeti net bir şekilde bizlere yorum bölümünden ulaştırmanız olacaktır.  Sitemizi ilk defa keşfediyor ve dizi kıyafetlerini seviyorsanız, önce ki bölümlerde merak ettiğiniz kıyafet modelleri var ise ilgili dizinin kategorisinden istediğiniz bölümün kıyafetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelelim Fazilet hanım ve kızlarında bu hafta kullanılan kıyafet modelleri, markaları ve fiyatlarına. Tüm giyilen kıyafetlerin detaylarını yazımızın devamında bulabilir, modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

Fazilet hanım ve kızları dizisinde giyilen kıyafetler oldukça merak ediliyor. Bizlerde sizlerin merak ettiği kıyafetleri elimizdne geldiğince araştırıyor ve bulduğumuz markaları sizlerle paylaşıyoruz. Şu günlerde dizinin Styling sorumlusunun degigştigini sizlere belirtmiştim. Yeni Styling sorumlusu ile yeni kıyafetler yine merak konusu olacak. Dizi yayınlandıktan sonra ise bizler kıyafet isteklerinizi not almak ve araştırmak üzere yine buralarda olacağız.

Fazilet Hanım Ve Kızları 42.bölümde Neler Olacak ?


Yağız ve Hazan, yaşadıkları anın etkisinde ne yapacaklarını bilemezken Sinan’ın gelmesiyle dengeleri tamamen bozulur. Üzerlerindeki duygusal baskı giderek artarken, Hazan duygularını kalbine gömüp her şeyi geride bırakmaya kararlıdır. Ece, Hazım’ın teklifiyle boşanmaya giden yolda atacağı adıma karar vermeye çalışırken Şükriye’nin ani ölümü Yasin’i tamamen yıkmıştır. Şükriye’nin mektubunun peşinde olan Fazilet, tüm dikkatini Ece ve Yasin cephesine vermişken, Hazan’ın Almanya kararı ile altüst olur.

Fazilet’in tüm planlarına rağmen annesinin mektubunu bulan Yasin sonunda hayatının gerçeği ile yüz yüze kalırken, kızının Yağız yüzünden gidecek olmasını hazmedemeyen Fazilet’in tepkisi ortalığı karıştırır. Hazan’ın duygularını itiraf ettiği ses kaydının Nil’in eline geçmesiyle Yağız ve Hazan için çember daralır. Üzerlerindeki baskı ve kalplerindeki fırtınayla birbirlerinden kaçmaya çalışan aşıklar, kendilerini hiç hazır olmadıkları bir yüzleşmenin içinde bulur.

Fazilet Hanım Ve Kızları 42.bölüm 7 Nisan Kıyafetleri

Biliyorsunuz ki Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri  ile alakalı bir bölüm kıyafetlerini eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Farah’ın giydiği bluz ve ceket Adil Işık‘dan.


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölüm Yağızın giydiği trençkot Kiğılı Sinanın giydiği gömlek Columbia Sportswear Turkey pantolon ve ceket Mavi‘den.


Fazilet Hanım Ve Kızları 41.bölümde Hazanın giydiği spor kıyafetler Adidas‘tan.
Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 42. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 42.bölüm kıyafetleri”

  1. merhaba,

    Fazilet hn ve kızları 42. bölümde Yasemin in alışveriş yaptığı mağaza hangisi ?

  2. merhabalar. fazilet hanım ve kızları 42. bolüm sonunda hazalın giydiği sarı kazak hangi markanın ürünüdür .şimdiden tesekkurler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir