Fazilet Hanım Ve Kızları 43.bölüm kıyafetleri

Fazilet hanım ve kızları 43.bölüm kıyafetleri markalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bu sezonun sonunda biteceği dedikodusu sıkça konuşulan dizilerin arasında yer alan Fazilet hanım ve kızları dizisi son bölümlerde hareketlenerek dizideki durağan dönemden çıktı. Heyecanla beklenen bölümlerin her sahnesi ve her bölümü büyük bir merakla beklenirken Yağız ve Hazanın durumunun dizide hangi yönde ilerleyeceği oldukça merak edilen konular arasında. Dizi’den ziyade başrol oyuncularının kullandığı kıyafetlerde merak edilenler arasında yerini alıyor tabi. Özellikle Afra Saraçoğlu (Ece) Deniz Baysal (Hazan) kıyafetleri en çok merak edilenler arasında.

Hal böyle iken bizlerde sizlere her hafta düzenli olarak dizi de kullanılan kıyafetlerin markalarını yayınlamaya devam ediyoruz. Diziyle alakalı tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine sitemiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz kıyafetleri kendiniz içinde satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri ile alakalı beğendiğiniz modellere ilgili bölümden ulaşmanız ve markasını incelemeniz olacaktır.

Fazilet Hanım Ve Kızları 43.bölüm Özeti

Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlı…

Hazan’ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döner. Yağız ve Hazan ise kalplerine dur deyip vedalaşmayı başarır. Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. Sinan’ın dinmek bilmeyen öfkesi tehlikeli bir hal alırken, oğlu için endişelenen Hazım’ın Yağız’a verdiği tepki, Yağız için kırılma noktası olur. Yağız kalbinin sesini dinleyerek Hazan’a doğru büyük bir adım atar. Hazan’ın veda günü, aşıklar için yasakların bir kenara atıldığı tek bir güne dönüşür. Diğer yanda, boşanmak için harekete geçen Ece, hayatının sırrını öğrenen Yasin’den çok ağır bir darbe alır. Her iki kızının da cephesinde işler ilk kez Fazilet’in kontrolünden çıkarken, Sinan’dan gelen kötü haber ortalığı alt üst eder.

Fazilet Hanım Ve Kızları 43.bölüm 14 Nisan kıyafetleri
Fazilet hanım ve kızları dizi kıyafetleri için yapmanız gereken tek şey, dizinin yeni bölümünde merak ettiğiniz kıyafet modellerini bizlere YORUM bölümünden net bir şekilde iletmeniz’dir. Beğendiğiniz kıyafeti doğru ve net bir şekilde ifade ettiğinize emin olduktan sonra her türlü sorularınızı yine yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetlerin tümü araştırılıp diğer yeni bölüme kadar güncellenip yazıya dahil edilmektedir.


Fazilet Hanım Ve Kızları 43.bölümde Ece’nin kazağı Mavi‘den. Fiyatı 84 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 43.bölümde Hazan’nın giydiği pantolon Mavi, Yağız’ın tüm kıyafetleri ise Ramsey Modası’ndan.


Fazilet Hanım Ve Kızları 43.bölümde Hazan’nın giydiği kazak Adil Işık fiyatı 60 TL
Fazilet Hanım Ve Kızları 44. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm markalarına burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları 43.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir