Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri 28. Bölüm

Fazilet Hanım ve Kızları 28. Bölüm Kıyafetleri

Merhaba dizikiyafeti.com  takipçileri, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin bu haftaki bölümünde çemberin içindeki Ece ve etrafında onun için çabalayan Fazilet ve Hazan’ın çırpınışlarını göreceksiniz aynı zamanda Yağız sorular ve cevaplar arasında gidip gelmekte bazende yanlış sonuçlar ile sorularının tekrar kendi içinde sorgulayarak kısır döngüye girmektedir. Hazan ise hem Ece için çaba sarfederken güvenilecek omuz konusunda istediğini bulamamakta ve Yağız’ın ona desteği sayesinde ayakta kalmaktadır.

Sinan ile Yağız ise ayrı bir kulvarda entrikalar içinde kalmış bazen iki ayrı dünyada olduklarını hissetmektedirler her ne kadar yaşadıkları şey aynı olsa bile farklı hissiyatlar onları iki farklı kutuba itmektedir buda onları çok yormaktadır.  Selin’in kini,Ecenin çıkış yolu arayışları ve Faziletin ne yapabilirim  derken bu bölümdede birbirinden güzel marka ve giysiler ile karşınızda olacak diyor ve çok fazlada spoiler vermek istemiyoruz gerisini izleyip göreceğiz, gelelim  bu bölümde neler bizi bekliyor onlara bakalım.

Öncelikle dikkatimizi çeken bere, küpe ve montlar oldu zira havalar soğudu ve sponsor markalarda bu ölçüde artık kışlık ürünlerini oyunucularının üzerinde görücüye çıkarmaktadırlar bunun yanında aksesuarlarda sanki bu bölümde biraz daha ön planda gibi üçgen küpelere ve bere, atkılara dikkat etmenizi öneririz.

Dizinin bitiminden sonra tüm sponsor markalar ile giysiler’in resimleri ve bunların fiyatlarını bulabileceksiniz,  yazıyı ara sıra kontrol edip, takipte kalmaya devam ediniz.

Fazilet Hanım Ve Kızları 28.Bölüm 23 Aralık Kıyafetleri
Hazanın bu bölümde giydiği kadife kıyafetleri Koton koleksiyonundan. Fazilet Hanım Ve Kızları Hazan eşofman takımı, pantolon, tişört : Koton hazan pantolon fiyatı : 40 TL hazan sweatshirt fiyatı 50 TL (İndirim)

Fazilet Hanım Ve Kızları 28.bölüm Yasemin mor suni kürk : Mango fakat şu an stoklarda bulunmuyor. Mango mağazalarından bulabilirsiniz.
Aynı kürk birden fazla dizide sergilendi. Fiyatı ise 300’den 200 TL’ye düşmüştür. İndirimleri kaçırmadan alabilirsiniz. Ürünün bir benzerini de H&M koleksiyonunda bulabilirsiniz.


Fazilet Hanım Ve Kızları 28.bölüm Yasemin küpe :  Zeckie (Zekiye Kocarslan)


Fazilet Hanım Ve Kızları Yasemin küpe : Urban Queen


Fazilet Hanım Ve Kızları Sinan şişme mont : Fabrika Fiyatı 150 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları Sinan kıyafetleri : Ds Damat
Fazilet Hanım Ve Kızları Yağız kıyafetleri : Ds Damat


Hazanın bu bölümde giydiği taba botlar İlvi koleksiyonundan, Fiyatı 350 TL.
Fazilet Hanım Ve Kızları Hazan bot, ayakkabı : İlvi

ece kaban
Fazilet Hanım Ve Kızları Ecenin kabanı : Forever New Türkiye Fiyat 400 TL

ece bluz
Fazilet Hanım Ve Kızları Ecenin bluzu : Forever New Türkiye Fiyat 220 TL

ece kupe
Fazilet Hanım Ve Kızları Ece küpe : Lidyana


Fazilet Hanım Ve Kızları yagız kazak : Altınyıldız Classics
Fazilet Hanım Ve Kızları yagızın ceketi : Altınyıldız Classics
Fazilet Hanım Ve Kızları yagızın pantolonu : Altınyıldız Classics


Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 29. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

One Yorum on “Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri 28. Bölüm”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir