Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri 29. Bölüm

Fazilet Hanım ve Kızları 29. Bölüm kıyafetleri ile yine karşınızdayız. Her geçen gün dizi kıyafetleri  dizilerin  önüne geçmeye devam ediyor biribirinden güzel elbiseleri oyuncuların üzerinde göstermek için markalarında kendi aralarında bir yarışları mevcut. Dizilerin konuları yada içeriğindeki oyunculardan daha çok artık onların giydiği kıyafetler ön plana çıkmaya başladığını söyleyebilirim, geçenlerde okuduğum bir haberde’de zaten bunu anlatıyordu ve başlıkta aynen şu şekildeydi “Dizi kıyafetleri Dizilerin önüne geçti”  kendi fikrimi söylemek gerekirse bende aynı düşüncedeyim.

Bu bölümde yine Fazilet hanımın birşeyleri ispatlamak için çabalarını izleyeceğiz  haklılığını ispat etmek veya kızlarının hesabını sormak için tüm aileyi karşısına almak pahasına bile olsa ailenin karşısında durmak için elinden geleni yapacaktır. Fazilet ve Ece’nin radarında ise Yasemin vardır, Yaseminin gerçek yüzünü çıkartmak için çabaları bu bölümde’de devam edecek gibi görünüyor. Bu esnada Sinan Hazanın kırılan kalbini onarmaya çalışmaktadır fakat Hazan ona karşı düşünceleri katı bir haldedir.Gerisini izleyelim ve görelim.


Gelelim dizinin kıyafetlerine, bu bölümde’de birbirinden güzel elbiseler ve kıyafetler ile oyuncular karşınızda olacak özellikle Yasemin’in kıyafetlerine dikkat etmenizi öneririz bu tarz bir giyinme diğer dizilerde’de rastlayabilirsiniz deri tayt bol parlak gömlekler sanırım bu sene tüm dizilerde bol bol göreceğiz. Elimizden geldiğince dizideki kıyafetleri sizlere marka ve fiyatları ile aktarmaya devam edeceğiz dizi kıyafetleri markaları, sponsorları ve fiyatları açıklanır açıklanmaz sitemizde bulabileceksiniz.

Fazilet Hanım Ve Kızları 30 Aralık Kıyafetleri 


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm hazan püsküllü kazak : Koton fiyatı 65 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm hazan deri ceket : Derimod fiyatı 900 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları Hazan spor kıyafetler Kom


Fazilet Hanım Ve Kızları ece gömlek  Esra Gürses
Fazilet Hanım Ve Kızları ece jean pantolon Defacto


Fazilet Hanım Ve Kızları Sinan ceket  Desa


Fazilet Hanım Ve Kızları Sinan triko üst KİP fiyatı 140 TL


Yasemin yeşil gömlek 


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm yağız ceket : Ramsey Modası


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm yaseminin kolyesi ve küpesi : Urban Queen


Yağız mont 


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm ecenin küpeleri : Urban Queen


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm Hazan mavi kaban : Vekem  fiyatı 875 TL
Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm Fazilet kaban : Fabrika fiyatı 200 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm Yasemin mor suni kürk : Mango fakat şu an stoklarda bulunmuyor. Mango mağazalarından bulabilirsiniz.
Aynı kürk birden fazla dizide sergilendi. Fiyatı ise 300’den 200 TL’ye düşmüştür. İndirimleri kaçırmadan alabilirsiniz. Ürünün bir benzerini de H&M koleksiyonunda bulabilirsiniz.


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm ece yeşil kazak : H&M


Fazilet Hanım Ve Kızları 29.bölüm yasemin siyah küpe : Urban Queen


Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 30. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

9 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri 29. Bölüm”

  1. Hazanın koluna sardığı bilekliklerden arıyorum mesela 29. Bölümde püsküllü kazağı giydiğinde takmış bi tane kırmızı onlardan aradım aradım bulamadım yardımcı olur musunuz

  2. Merhaba ,
    Ece nin gömleği Esra Gürses bulamadım acaba satışta değil mi ki , birde kemer gölekle bir mi ayrı mı , kemer de Esra Gürses acaba , yardımcı olabilir misiniz ?

    1. Merhaba sosyla medya adreslerinden iletişime geçerseniz ulaşabilirsiniz. Fakat bu tür dergi çekimleri için giyilen kıyafetlerin maliyetleri baya yuksek oluyor. Özel üretim aradığınız gömlek, bu nedenle bulmakta zorluk çekiyorsunuz zaten, bilginiz olsun.

  3. urban küpeyi gösterdiğiniz resimde giydiği beyaz yakası ve kolları dantelli bluzun markasını öğrenebilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir