Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri 31. Bölüm

Fazilet Hanım ve Kızları Kıyafetleri 31. Bölüm

Öncelikle şu an Tsk’nın yaptığı askeri harekata katılan tüm kahraman mehmetçiklerimize Allah güç ve kuvvet versin  demek istiyoruz ve siz değerli Dizi Kıyafetleri takipçilerine ve severlerine bu haftaki Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden bilgiler ve kıyafetleri paylaşmaya devam ediyoruz.  Dizide bu hafta yine kavgalar var gibi görünüyor özellikle Fazilet Hanım sanırım bu sefer elindeki kozu iyi değerlendireceğe benziyor.  Dizi malum kış ayları dolayısı ile hafif hafifi montlar ve kabanlar ile donatılmış özellikle ben bir monta dikkat çekmek istiyorum son zamanların modası olan saçaklı püsküllü mont tarzlarından  bir tanesi, fakat ilginç olanı yağmurluk tarzında olması yani hem mont hem yağmurluk gibi geldi  ve ufak bir tiyo vereyim bahsettiğim parka yada mont karışımı giysi Nisakalo marka bir giysi  sayfa içerisinde  kıyafetin resimlerini görebileceksiniz.


Fazilet Hanım Ve Kızları Hazan kaban Forever New Türkiye fiyatı 500 TL

Dizide dizi oyuncularının giymiş olduğu tüm kıyafetleri her zamanki gibi sitemiz ilk olarak bizde bulacaksınız aynı zamanda bu kıyafetlerin marka sponsorları ve fiyatlarını elimizden geldiğince en kısa zamanda açıklanır açıklanmaz eğer açıklanmasada kendi imkan ve kabiliyetlerimizi kullanarak sizi bilgilendireceğiz.


Fazilet Hanım Ve Kızları Deniz Baysal Hazan botlar İlvi

Kıyafet modası diğer dizilerden’de anlaşıldığı üzere hafiften yünlü – yumuşak – püsküllü  tarzlarına dönüyor gibi sanırım 2018 Kış Modası artık bunlardan oluşacak aynı zamanda erkek giysilerinde ise daha erkeksi kıyafetler uzun kabanlar ve atkı aksesuarları ile tamamlanmaya başlamış. Kıyafetleri tamamlayan aksesuarlar yani takılar’da kıyafetler kadar göz doldurmaktadır.


Fazilet Hanım Ve Kızları Yağızın taktığı saat Nacar 

Dizi Özeti 

Kerime ve Hazan’ın kavgası Sinan’ı hayatının en karanlık gerçeğiyle yüzleştirirken, Fazilet ise Yasemin’i en zayıf noktasından avlamıştır. Yaşadığı büyük şokla tamamen dağılan Sinan dizginlenmesi mümkün olmayan bir öfke içinde serseri mayın gibidir. Hazan, onun yanlış bir adım atmaması için çırpınırken Sinan’ı zapt etmesi mümkün değildir. Hazım’la yüzleşmeye kararlı olan Sinan’ın gösterdiği tepki büyük bir kaosun başlangıcı olur. Diğer yanda, Sinan ve Hazan arasında büyük bir gerilim olduğunu fark eden Yağız, kardeşi için endişelidir.


Fazilet Hanım Ve Kızları Ece Afra Saraçoğlu kazak Koton fiyatı 100 TL

Hazan, Sinan’ın Yağız’ı şüphelendirecek bir adım atmasını engellemeye çalışırken Yağız, bir yandan Kerime düğümünün, bir yandan da dibe vuran kardeşine ne olduğunun peşindedir. Fazilet’in avucuna düşen Yasemin, kendine yeni müttefikler bulurken, Fazilet ise zafer sarhoşluğunu bile yaşayamadan Ece’nin derdine düşmüştür. Ece ve Yasin arasındaki buzların erimeye başlaması Fazilet’i alarma geçirir. Yağız, kimsenin beklemediği bir anda Kerime ile ilgili gerçeğe yürürken, Sinan, Hazan’ın tüm çabasına rağmen herkes için çok riskli bir adım atar. Gerçeğe giden yolda atılan bu adımın artık ne Sinan ne de Yağız için geri dönüşü yoktur.


Fazilet Hanım Ve Kızları Yağızın trikosu Fabrika

Fazilet Hanım Ve Kızları 31. Bölüm 20 Ocak Kıyafetleri
Tüm dizi kıyafetleri için  Fazilet hanım ve kızları kıyafetleri  kategorimizden görebilirsiniz.


Fazilet Hanım Ve Kızları Deniz Baysal Hazan kürk mont Nisakalo fiyatı 750 TL


Fazilet Hanım Ve Kızları Yasemin kürk yelek Zuhal Yalçın


Fazilet Hanım Ve Kızları kullanılan takılar Urban Queen


Dilerseniz Fazilet Hanım Ve Kızları 32. Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4 Comments on “Fazilet Hanım Ve Kızları Kıyafetleri 31. Bölüm”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir