Gülizar 1.bölüm kıyafetleri

Merhaba sevgili kıyafet severler, yeni bir dizi ile güne başlamak istiyorum. Gülizar kıyafetleri 1.bölüm ile eminim sizlerinde dikkatini çeken yeni dizilerden biri olmayı başaracak. Kıyafetlerinin yanı sıra oyuncuları ve konusuylada daha şimdiden birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaran dizinin haftanın fenomen dizilerinden biri olması bekleniyor. Uzun zamandır reklamları yapılan ve geçtiğimiz haftalarda fragmanı yayınlanan Gülizar dizisi cumartesi akşamı saat 20:00’da kanal d ekranlarında sizlerle olacak.


İzmir’de kendi düşleriyle yaşayan Gülizar, bir anda büyük bir belaya bulaşır. Ölüm döşeğinde olan büyük çiftlik ve mandıraların sahibi Mehmet Rıfat, ailesine evlilik dışı bir kızı olduğunu ve onu da mirasına dahil ettiğini açıklar. ülizar, peşindeki beladan kaçarken kendisini büyük bir servetin mirasçısı olarak bulur. Geçmiş yaşamı Gülizar’ı rahat bırakacak mı? Getirildiği güzel çiftlikte yeni, kalabalık ailesi onu nasıl karşılayacak?

Kanal D’nin, yapımını 03 Medya, senaryo ve proje tasarımını usta yönetmen Çağan Irmak’ın üstlendiği dizisi; Gülizar’ın oyuncularını yakından tanımaya ne dersiniz ?

Gülizar Dizi Oyuncuları

GÜLİZAR (FARAH ZEYNEP ABDULLAH):Mehmet Rıfat ile Esma’nın yasak aşkının tek meyvesi ve Sepetçi Ailesi’nin varisidir. Annesi tarafından küçük yaşta Suzan’a emanet edilmiştir. İzmir’in arka sokaklarında yaşayan, hayata şarkılarla tutunan Gülizar; ele avuca sığmayan, olağanüstü güzelliği ve sesi olan, paraya ve güce önem vermeyen bir genç kızdır.

MURAT (BERK CANKAT):Sepetçi Çiftliği’nin kahyası Veysel ile Zemzem’in yakışıklı oğludur. Sepetçi ailesinin müstakbel damadı; ailenin tek kızı olan lise aşkı Mine ile nişanlanmak üzeredir. Saygılı, küçük yaşlardan beri kendi ayakları üzerinde durabilen, özgür ruhlu bir adamdır.


SUZAN (EBRU CÜNDÜBEYOĞLU):Gülizar’dan başka kimsesi yoktur. Genç yaşta ekmeğinin peşine düşmüş, şöhret olma hayalleri bir pavyonda son bulmuştur. Gülizar’ın annesi Esma’nın, en yakın arkadaşıdır. Kuralları ve yargıları olan, çok konuşan bir kadındır. Kötü geçmişini Gülizar’ın umutlu hayatı üzerinden temize çekmeyi amaç edinmiştir.

HAYRİYE (ŞERİF SEZER):Mehmet Rıfat Sepetçi’nin annesidir. Kocası Ziya Bey vefat ettikten sonra çiftliğin ve işlerin gizli yöneticisi olmuştur. “İktidar” kelimesinin hayattaki karşılığıdır. Güçlü, koruyucu, kavrayıcı ve sırlarla doludur. Ailesini tehdit eden tehlikelere karşı gerekirse kendini siper eder.

FETTAH (BERKAY ATEŞ):Tam bir sokak çocuğudur. Gülizar’a aşk ile bağlıdır ama bunu kendinden bile saklamaktadır. Hayali çok önemli bir besteci olmaktır. Doğduğu memleketten kan davası nedeniyle çocuk yaşta amcasıyla birlikte İzmir’e kaçmıştır. Gülizar’ın manevi partneri, menajeri ve mahalle arkadaşıdır.

CANDAN (ZUHAL GENCER):Varlıklı bir ailenin iki kızından biridir. Zamanında şirket evliliği gibi planlı bir evlilik yapmış, Mehmet Rıfat ile evlendirilmiştir. Nazan adında, kocası iflas etmiş bir kız kardeşi vardır. Cemiyet hayatını çok önemseyen, sert mizaçlı bir kadındır. Gülizar’ın varlığı en çok onun ayarlarını bozacaktır.


MİNE (SEVTAP ÖZALTUN):Mehmet Rıfat ve Candan’ın güzel kızıdır. Hep şımartılmış, çok sevilmiş, hayatın hiçbir zorluğuyla yüzleşmemiştir. Bu yüzden istediğini alamayınca hırçınlaşır. Ailenin gelecekteki lider kadını olmak üzere cemiyet hayatına uygun yetiştirilmiştir. Tek amacı, çocukluk aşkı olan Murat ile evlenmektir.

TUĞRUL (BERK ERÇER):Mehmet Rıfat ile Candan’ın ilk çocuğu, ailenin tek erkek varisidir. İyi bir eğitim alması için ailesi seferber olmuştur fakat Tuğrul, ailesinin çabalarını boşa çıkarmaktadır. Ailenin yönetiminde söz sahibi olamamaktan dolayı gergin, karanlık ilişkileri ve alışkanlıkları olan bir adamdır.

VEYSEL (OSMAN ALKAŞ):Tek evladı Murat’ın gözünün içine bakar. Çiftliğin kahyası, Mehmet Rıfat’ın can dostu, Hayriye’nin kara kutusudur. Ağırbaşlı, saygın, gururlu ve gözü kara bir adamdır. Tek arzusu, oğlunu Sepetçiler’e damat verip aileden arzu ettiği saygıyı görmektir.

ŞERİF ABLA (MAHPERİ MERTOĞLU):Suzan’ın çalıştığı pavyonun sahibi, acımasız bir kadındır. Ağabeyi, Gülizar’ın annesi Esma’ya vurulup onun arkasından kayıplara karışınca küçük yaşta yalnız kalmış ve intikam yemini etmiştir. Suzan’a ve şimdilerde Gülizar’a takıntılıdır.


ZEMZEM (AYŞE TUNABOYLU):Veysel’in karısı, Murat’ın bir tanecik annesidir. Zemzem; bahçesiyle uğraşan, entrikalara dahil olmayan, sakin bir kadındır. Sepetçi Ailesi’ne vefa duymasına rağmen, onlardan uzak durmaya özen gösterir. Kocasının aksine, oğlunun Mine ile evlenmesine pek olumlu bakmamaktadır. Gülizar’a hesapsız kitapsız kalbini açmasının sebebi ise, ondaki yalnızlığı kendi gençliğine benzetmesidir.

NAZAN (GONCAGÜL SUNAR):Candan’ın kız kardeşidir. Kocası iflas ettikten sonra Mehmet Rıfat’ın gönderdiği harçlıklarla geçimini sağlamaktadır. Aile bağları kuvvetli değildir. Özellikle kız kardeşiyle sadece çıkar ilişkisi kurmaktadır. Nazan’ın tek bir oğlu vardır ve onun bir baltaya sap olması için yapmayacağı fedakarlık yoktur.

MUAZZEZ (GONCA CİLASUN):İyi bir ailenin kızıyken yokluğa düşmüş, çocuk bakarak geçimini sağlamaya çalışırken de yolu Hayriye Hanım’la kesişmiştir. Geçmişte çocukların dadılığını yapan Muazzez, şimdilerde ise çiftliğin demirbaşıdır. Az konuşan, sırlarla dolu, disiplinli ve hanımefendi bir kadındır. Evin çalışanları ondan çekinir. Mine’yi korumak için canını verir.

TEKSOY (EMRE TAŞKIRAN):Şerif’in sevgilisidir. Şerif’i değil, onun sağladığı imkanları ve gücü sevmektedir. Kaba kuvvet kullanmaktan çekinmeyen, kurnaz bir adamdır. Şerif de dahil olmak üzere, çıkarları için herkesi satabilir.


FATOŞ (PELİN ABAY):Aşçı Şükriye Hanım’ın yardımcısıdır, fakat her işe koşar. Neşeli, hayat dolu, tatlı ve meraklı bir kızdır.

PERİHAN (SİNEM YENER):Evin hizmetli kadrosundandır. Muazzez dışında kimseden çekinmez. Her an ortalığı karıştırabilecek bir entrika ve dedikodu düşkünlüğü vardır. Fettah’ın aklını başından alacaktır.

ŞÜKRİYE (FERİHA EYÜBOĞLU):Evin, Hayriye Hanım’ın eğitiminden geçmiş aşçısıdır. Evin saygınlığını korumayı her şeyin önünde görür. İyi kalpli, sessiz ve otoriter bir kadındır.

FUAT (BARAN CAN ERASLAN):Nazan’ın bekar oğludur. Büyük hayalleri vardır ama onları gerçekleştirecek enerjisi yoktur. Bir gün çok ünlü bir oyuncu olmak ister, fakat ne yazık ki çok yeteneksiz bir adamdır. Annesi ile birlikte çiftlikte yaşamaya mecbur kalmıştır.


. Instagram Adresimden ürüne ulaşmak ve almak için TIKLAYIN

Bir Çağan Irmak dizisi, “Gülizar” yakında Kanal D’de başlıyor! Usta yönetmen Çağan Irmak yıllar sonra Gülizar ile televizyon ekranına geri dönüyor. Proje tasarımı, senaryosu ve yönetmenliği Çağan Irmak’a ait olan “Gülizar”ın etkileyici hikayesi 20 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak.

Gülizar 1.bölüm 20 Ocak Cumartesi kıyafetleri
Gülizar kıyafetleri ile alakalı tüm bilgileri her hafta yayınlanacak olan yeni bölümle beraber Gülizar kıyafetleri kategorisinde bulabilirsiniz. Gülizar dizisi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN. İstediğiniz kıyafetlerin markalarını  yada fiyat bilgisini yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Gülizar 1.bölüm farah zeynep abdullah kırmızı ceket Esra Gurses


Gülizar 1.bölüm  Farah Zeynep Abdullah gülizar hırka Lidyana 

23 Comments on “Gülizar 1.bölüm kıyafetleri”

  1. Gülizar’ın taktığı güneş gözlüğü varsa pembe olan onun model ve markasını öğrenebilir miyim

  2. Gulizarin kapak fotografindaki ekoseli kahveli ceketi ve yirtik jean nerden markalarini ogrenebilirmiyim lutfen

    1. Henüz izlemedim elfida hafta sonları yoğunluğum çok diziler de çok, gözlüğü bulur eklerim, ara sıra kontrol edin.

    1. Araştırıyorum bulur bulmaz ekleyeceğim, dizi daha çok yeni markalarını bulmak zaman alabiliyor, ilk bölümden sonra açıklanmaya başlar takipte kalın lütfen.

  3. Gulizar cicekli mont, marka ve fiyati bilmek istiyorum

  4. Kısa zaman içerisinde tüm kıyafetlerin marka ve fiyatlarını sitemizde bulabileceksiniz henüz araştırmaktayız. Lütfen takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir