Gülizar 2.bölüm kıyafetleri

Geçen hafta eklemeye başladığımız ve her hafta düzenli olarak kıyafetlerini ve markalarını eklemeye devam edeceğimiz Gülizar kıyafetleri 2. bölüm marka ve fiyat bilgilerini sizlere sunmak üzere yine karşınızdayım. Bu bölümün merak edilen kıyafet modellerini araştırıp elimden geldiğince eklemeye çalışacağım. Fakat dizi çok yeni olduğu için şu an hiç bir yerde dizinin kıyafetleri ile alakalı bilgiler verilmiyor. Bu nedenle diziyle alakalı bulabildiğim tüm kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncelleyip eklemeye çalışacağım.

Murat, Gülizar’ı Sepetçi ailesinin baskısından korumayı başarabilecek mi?

Veysel, bu zamana kadar talihsiz hayatla mücadele eden Gülizar’ın artık daha iyi bir hayat yaşamasını ister. Bu konuda oğlu Murat’tan da destek almak ister. Çiftliği çok seven Gülizar, geçmişinin aslında ne kadar değişik olabileceğine tanıklık eder.  Murat, Mehmet Bey’in dileğini Gülizar ile paylaşır. Murat, Sepetçi ailesine karşı Gülizar’ı koruyabilecek mi? Tam babasına kavuşmuşken onu sonsuza dek kaybeden Gülizar, daha da hırslanıyor ve onun bu halleri tüm aileyi tedirgin ediyor! Peki Gülizar bundan sonra nasıl bir yol izleyecek? Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

Gülizar dizi kıyafetleri ile alakalı çok sorular soruluyor ve ben elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum.  İstediğiniz kıyafet modellerini net bir şekilde bana aktardığınız takdir de marka ve fiyatlarını da araştırmaya devam edeceğim. Gülizar dizisi geçen haftaya oranla bu hafta hangi reyting oranlarında izlenecek gerçekten merak konusu. Geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelen Gülizar dizisi beklenen sonucu verememiş, yapımcıyı ve kanlı hayal kırıklığına uğratmıştı.

Fakat biliyoruz ki bazı dizilerin tutması için belli bir bölüm yada süre geçmesi gerekiyor. Alışıla gelmiş bir konusu olsa da Gülizarın ilk bölümünü kıyafetleri bulmak için izledim.  Genel anlamda diziyi beğendiğimi ve yeni bölümünü merak ettiğimi söyleyebilirim. Dizinin bu hataki yeni bölümünde giyilecek kıyafetler ise yine merak konusu. Dizi yayınlandıktan sonra tek tek tüm kıyafetleri araştırıp marka ve fiyatlarını sizlere sunmaya çalışacağım.


Gülizar 2.bölüm 27 Ocak Cumartesi kıyafetleri
Gülizar kıyafetleri ile alakalı tüm bilgileri her hafta yayınlanacak olan yeni bölümle beraber Gülizar kıyafetleri kategorisinde bulabilirsiniz. Gülizar dizisi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN. İstediğiniz kıyafetlerin markalarını  yada fiyat bilgisini yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Gülizar 2.bölüm  Farah Zeynep Abdullah kaban Desa


Gülizar 2.bölüm Muratın kombini Mudo Tr


Gülizar 2.bölüm  Farah Zeynep Abdullah gözlük Eklenecek


Gülizar 2.bölüm  Farah Zeynep Abdullah tişört Sinutshirt


Gülizar 2.bölüm  Farah Zeynep Abdullah yeşil parka Eklenecek ayrıca şapkayı da araştırmaktayım.


Gülizar 2.bölüm  Farah Zeynep Abdullah tişört Sinutshirt


Gülizar Farah Zeynep Abdullah gülizar hırka Lidyana 


Gülizar  Farah Zeynep Abdullah gülizar çiçekli kapşonlu mont Cadde38Butige‘de bulabilir alternatiflerini satın alabilirsiniz.
Dilerseniz Gülizar 3.Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

16 Comments on “Gülizar 2.bölüm kıyafetleri”

 1. Merhabalar öncelikle bu bilgileri bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler, emeğinize sağlık. Gülizarın elindeki şahmeranın markası nedir ?

  1. Merhaba Eylül, rica ederim, henüz markalar ulaştırılmadı. Ulaştırılır ulaştırılmaz paylaşacağım, ara sıra kontrol edin =)

 2. Merhabalar Gülizar diisinin 2 bölümde Zeynep Farah Abdullah in taktihi gözlüklerini nasıl bulabilirim

  1. merhaba evet gülizarın giydiği kaşonlu renkli kırçıllı kabanı şu an izmirde pazarda bile satılıyor bende lacivertlisini aldım çok beğeniliyor ben şapka ve gözlüğünün nereden alındığını sormak istiyorum

    1. merhaba gelincik bende çalıkuşu bostanlı sosyete pazarında var ayrıca ben karşıyaka çarşıından aldım
     kemeralltındada var
     isterseniz telini yollayayım aldığım mağazanın sorunsaygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir