Gülizar 3.bölüm kıyafetleri

Merhaba arkadaşlar, Gülizar kıyafetleri 3. bölüm marka ve fiyat bilgilerini sizlere sunmak üzere yine karşınızdayım.  Fakat dizi çok yeni olduğu için kıyafetleri bulmakta gerçekten büyük zorluk çekmekteyim. Bu konu çözmek için hemen dizinin sponsor sorumlusu ile görüşmelere başladım. (Sizler için ne fedakarlıklar yapıyorum bir bilseniz) Kendisi bana kıyafetlerin 3 bölümden sonra daha detaylı olarak ekleneceği ve daha önceki bölümde kullanılan kıyafetlerin sponsorluk dışı olduğu için açıklanmadığının bilgisini vermiş bulunuyor. Özellikle Gülizarın beresi ve gülizarın gözlüğü merak edilen detaylar arasındaydı. Fakat ne yazık ki sponsor dışı olduğu için marka bilgisi bizlere verilmiyor.


Gülizar 3. Bölüm Fragmanı yayında! Sepetçi Ailesi’nde ortalık iyice karışıyor, Murat ise bu kaostan Gülizar’ı uzak tutmaya çalışıyor! Çiftlikte gerginlik artıyor. Bir anda bu durumların ortasında kalan Gülizar’ın yardımına ise Murat yetişiyor. Murat’ın bu davranışları ise Gülizar ve onu günden güne daha da yakınlaştırmaya başlıyor, Gülizar, Suzan ile Murat’ı tanıştırıyor. Hayriye Hanım, torunu Gülizar ile hasret giderir. Hayatı boyunca babanne sevgisinden uzak yaşayan Gülizar için sarılmaları büyük önem taşır.


Murat ve Mine ilişkilerini yeniden gözden geçirir. Murat’ın sert tavrı, Mine için yıkcı olacaktır.  İzmir’e dönerek Suzan’ın yanına giden Gülizar, duyduklarıyla şaşkına döner. Suzan’a göre Gülizar’ın bir talibi var. Gülizar’a her baktığında cennet görmüş gibi olan kişi Murat mı? Gülizar yeni bölümüyle 3 Şubat cumartesi 20.00’de Kanal D’de!


Kendi çabalarımla gözlük ve gülizarın şapkasını bulmaya çalıştım fakat muaffak olamadım. Neyse ki bu bölümden sonra böyle bir sorunumuz kalmayacak ve tüm kıyafet marka ve bilgilerini sziler için özel olarak toparlıyor olacağım. Şapka ve gözlüğü bulacağım diye söz verdiğim takipçilerimden şimdiden özür diliyorum. Gerçekten saatlerce arasam da bulamadım. Hatta dizi kıyafetlerini ararken en zorlandığım dizi bu dizi oldu diyebilirim.

Bu bölümün merak edilen kıyafet modellerini araştırıp elimden geldiğince eklemeye çalışacağım. Fakat dizi çok yeni olduğu için şu an hiç bir yerde dizinin kıyafetleri ile alakalı bilgiler verilmiyor. Bu nedenle diziyle alakalı bulabildiğim tüm kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncelleyip eklemeye çalışacağım.


Gülizar dizi kıyafetleri ile alakalı çok sorular soruluyor ve ben elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum.  İstediğiniz kıyafet modellerini net bir şekilde bana aktardığınız takdir de marka ve fiyatlarını da araştırmaya devam edeceğim. Gülizar dizisi geçen haftaya oranla bu hafta hangi reyting oranlarında izlenecek gerçekten merak konusu. Geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelen Gülizar dizisi beklenen sonucu verememiş, yapımcıyı ve kanlı hayal kırıklığına uğratmıştı. Bakalım bu hafta reytingler’de güzel bir sonuç alabilecek mi?

Gülizar 3.bölüm 3 Şubat Cumartesi kıyafetleri
Gülizar kıyafetleri ile alakalı tüm bilgileri her hafta yayınlanacak olan yeni bölümle beraber Gülizar kıyafetleri kategorisinde bulabilirsiniz. Gülizar dizisi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN. İstediğiniz kıyafetlerin markalarını  yada fiyat bilgisini yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Gülizar Farah Zeynep Abdullah kaban Desa
Dilerseniz Gülizar 4.Bölüm ve tüm eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

7 Comments on “Gülizar 3.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir