Hande Erçel Saç Rengi Ve Modeli

Yıldızı hızla yükselmekte ve parlamakta olan Hande Erçel bu sezon Siyah İnci adlı projede boy gösteriyor.  Şu an iyi izlenme oranlarına sahip dizide yine ön plana çıkan Hande Erçel saç rengi ve modeli oluyor. Hande Erçelin en çok merak edilen özelliklerinden biri saç rengi olsa gerek. Saç kesiminde tanıdığımızdan bu yana pek bir farklılık kullanmayan güzel oyuncu kullandığı saç renkleri ile daha fazla ön plana çıkıyor.

Peki Hande Erçelin saç rengi nedir ve güzel oyuncu hangi saç modellerini kullanmayı tercih ediyor.  Saç kesimi konusunda hangi detaylara dikkat ediyor, gelin isterseniz hiç vakit kaybetmeden Hande Erçel saç modelleri ayrıntısına kısaca bir değinelim.

Hande Erçel Saç Rengi

Hande Erçelin saç rengi nedir? Güzel oyuncu her dizi de farklı bir saç rengi ile ile karşımıza çıkıyor. Sanırım saçlarındaki en büyük değişikliği renginde yapıyor diyebiliriz.  Zira nedense sürekli olarak aynı kesim modellerde kalmayı tercih ediyor.  Hande Erçelin saç rengi bu sıralar kendi seçimi dışında sevenlerinin seçimi olan bronz kahve rengidir.  Merak edenleriniz için boya numarası yanılmıyorsam LOREAL bronz kahve 680 numaralı saç boyasıdır. Saç aralarına doğallık katmak amacıyla uygulanan kızıl ışıltılar daha naturel bir sonuca ulaşmasını sağlamış. Tabi ki de güzel oyuncunun şu an ki saç rengini beğeniyorum fakat Hande Erçel eski saç rengi yani küllü sarı ile araya atılan ışıltılar benim favorimdi!

Hande Erçel Saç Kesimi

Eski oynadığı dizilerden bu yana Hande Erçel uzun düz saç kesimini tercih ediyor. Aslında saç kesiminde değişiklik yapmasının vaktinin çoktan geldiğini düşünüyorum. Şu sıralar oynadığı dizide Saçlarının boyundan hafif aldırmış olsa da daha farklı saç kesim modellerinin de güzel oyuncuya çok yakışacağına eminim. Yinede kendi ile bütünleşmiş uzun ve dümdüz saçlar birçok hayranı tarafından sevilip beğenilmekte…

Hande Erçel Saç Modeli

Güze oyuncu gerek günlük hayatta gerekse dizilerde hemen hemen her zaman genel bir saç modeli kullanıyor. Hande Erçel saç modeli genellikle salık bir şekilde omuzlarından aşağıya bıraktığı ve tokasız kullandığı zaman zaman tepeden topladığı sade ama sempatik modellerle sınırlı. Siyah İnci dizisinde kullandığı modeller arasında ise yine salık bir şekilde bıraktığı saçlarına kalın maşa ile şekil verdiği ve doğalmış gibi bir izlenim bırakan bukleler şu sıralarda tercih ettiği saç modellerinden oluyor.

Hande Erçel eski saç rengi hemde yeni saç renkleri ve modellerini aynı zamanda kesimlerini galerimizden inceleyebilir, bu modelleri kendiniz içinde uygulayabilirsiniz. Benim galerideki en sevdiğim saç rengi doğal saçlarına attırdığı ışıltılı küllü sarı saç rengi peki ya sizin?


 

2 Comments on “Hande Erçel Saç Rengi Ve Modeli”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir